Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUPRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

Soutěž Nejlepší letošní projekty

BEST OF REALTY I REALITNÍ PROJEKT ROKU – DVĚ TUZEMSKÉ SOUTĚŽE VYHLAŠOVALY NEJLEPŠÍ PROJEKTY. U OBOU USPĚLA PRAHA.
22.11.2012, 16:42 - denik.obce.cz

Lipno n. V. pomůže v rozvoji i prestižní cena Nejlepší z realit

Lipnu nad Vltavou pomůže v dalším rozvoji prestižní cena Nejlepší z realit -- Best of Realty. Porotci udělili zvláštní cenu obci o 600 obyvatelích za strategicky propracovaný dlouhodobý územní a stavební rozvoj, jenž velmi úspěšně kombinuje investice veřejného a soukromého sektoru, a to zejména v cestovním ruchu. "Za čtrnáctiletou historii soutěže je to poprvé, co se držitelem ocenění stala obec," řekl dnes novinářům starosta Lipna Zdeněk Zídek (SNK).
15.11.2012, 11:32 - http://ekonom.ihned.cz/

Nejlepší komerční nemovitosti roku

Soutěž Best of Realty ukazuje, že trh se vzpamatovává z krize.
15.11.2012, 11:26 - ČTK

Nejlepší bytový dům je v Praze, obchodní centrum v Ostravě

Vítězem letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina. ČTK to dnes sdělili organizátoři soutěže.
15.11.2012, 11:14 - Česká televizce

Výsledky soutěže Nejlepší z realit pro rok 2012

ČT 24 - Ekonomika ČT24
12.11.2012, 10:47 - http://www.prvnizpravy.cz

Projekt Koti Hájek vyhrál Cenu čtenářů

Rezidenční Projekt Koti Hájek vyhrál Cenu čtenářů prestižní soutěže Best of Realty.
12.11.2012, 10:46 - http://www.realit.cz

Projekt KOTI Hájek získal Cenu čtenářů soutěže Best of Realty

Rezidenční projekt KOTI Hájek finské developerské společnosti YIT Stavo získal v soutěži Best of Realty 2012 Cenu čtenářů mediálních partnerů. Zvítězil v konkurenci celkem 35 projektů ve všech soutěžních kategoriích. Komorní bytový dům se nachází v městské části Prahy 11 a je postaven v souladu s finskými standardy a s ohledem na životní prostředí, informoval developer.
12.11.2012, 10:45 - http://www.stavbaweb.cz

Výsledky letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty

Na slavnostním galavečeru byly včera večer v Praze v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za letošní rok. O vítězích 14. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla šestičlenná odborná porota v čele s Ing. Kamilem Kosmanem, místopředsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Vítězem letošního ročníku soutěže se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina.
12.11.2012, 10:44 - http://www.ostrava-online.cz

Soutěž Nejlepší z realit - Best of Realty 2012 má své vítěze

Ve středu 7. listopadu byly uděleny ceny za nejlepší stavby. Ceny se letos udělovaly v pěti základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře, obchodní centra a hotely.
12.11.2012, 10:42 - http://www.archiweb.cz

V Praze byly vyhlášeny výsledky soutěže Nejlepší z realit

Praha - Vítězem letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina. ČTK to dnes sdělili organizátoři soutěže.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.