Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUPRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

Prohlédněte si vítězné stavby soutěže Best of Realty 2012

Architektonická soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit zná vítěze 14. ročníku. Vedle cen v pěti kategoriích byla udělena i Zvláštní cena poroty (získala ji obec Lipno nad Vltavou), Cena Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (Jan Světlík) a Cena čtenářů (projekt KOTI Hájek v Praze 4).
12.11.2012, 10:40 - http://magazin.e15.cz

I v krizi rostou zajímavé stavby

Praha, Ostrava a jižní Čechy zabodovaly v letošním ročníku soutěže o nejlepší dokončené nemovitostní projekty Best of Realty. V nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů vybrala odborná porota Villu Charles v Praze 6 od developera DBD Group.
15.6.2015, 19:28 - http://byznys.ihned.cz

Tohle jsou podle odborníků nejlepší projekty českého realitního trhu

Soutěž Nejlepší z realit - Best of Realty 2012 zná své vítěze. Ceny se letos udělovaly v pěti základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře, obchodní centra a hotely.
12.11.2012, 10:37 - iMateriály

Výsledky soutěže BEST OF REALTY – NEJLEPŠÍ Z REALIT 2012

Na slavnostním galavečeru byly včera večer v Praze v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za letošní rok. O vítězích 14. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla šestičlenná odborná porota v čele s Ing. Kamilem Kosmanem, místopředsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN).
1.12.2011, 12:50 - Obchod a finance

"Best of Realty – nejlepší z realit" zná vítěze

Na slavnostním galavečeru dne 9. listopadu byly v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) v Praze vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok.
1.12.2011, 12:47 - DŮM BYDLENÍ ZAHRADA

Nejlepší z realit – Best of Realty

Na slavnostním galavečeru v Praze byly v závěru minulého týdne vyhlášeny výsledky 13. ročníku prestižní soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty
1.12.2011, 12:45 , Pavla Kreuzigerová - Euro

Pozor na greenwashing

Řady účastníků v prestižní soutěži oproti předchozím letům výrazně prořídly. Přesto se úroveň zvyšuje. V módě je ekologie.
1.12.2011, 12:42 , Renata Lichtenegerová - bydlení & reality

Nejlepší tuzemské stavby oceněny

Bytový projekt Rezidence Švédská, administrativní centrum Main Point Karlin a hotel Miura, to jsou vítězné stavby letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit. Developeři se letos předháněli především v rezidenční výstavbě.
18.11.2011, 8:47

Hotely z Východní Moravy uspěly v soutěži Best of Realty

VÝCHODNÍ MORAVA – Wellness hotel Horal z Velkých Karlovic, patřící do resortu Valachy a luhačovický ALEXANDRIA **** SPA & WELLNESS HOTEL získaly druhé a třetí místo ve 13. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, která je považována za jednu z nejprestižnějších ve svém oboru. Výsledky byly vyhlášeny 9. listopadu v Praze.
18.11.2011, 8:47

Nejlepší z realit zná vítěze

Na slavnostním galavečeru byly v Praze v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.