Get Adobe Flash player
 
¬ kategorie
¬ kritéria
¬ nominace
¬ porota
¬ vyhlášení
¬ vítězové
¬ přihlásit do soutěže
¬ vstupenky


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

¬ Výherci Ceny Nejlepší z realit 2007

 Hotelové projekty  
1. místo - Grand Hotel Zvon, České Budějovice, Hochstaffl Bohemia s.r.o. 
Ocenění bylo uděleno za rekonstrukci hotelu, která respektovala původní architekturu, již doplnila o moderní prvky zajišťující maximální komfort hostů.
The prize was awarded for the reconstruction of the hotel which, while being undertaken with consideration to the original architecture, enabled modern features to be incorporated for added comfort of guests..
2. místo - Dům U Zlatého Anděla, Praha 1, Celetná 29. s.r.o. 
Porota ocenila obdivuhodnou snahu projektantů a dodavatelů stavby vytvořit z ruiny dílo, které se stane ozdobou hlavního města Prahy a zároveň úspěšným lákadlem pro své hosty.
It is admirable how the architects and contractors alike managed to convert a ruin into a hotel, which is destined to be the pride of the City of Prague and a great attraction for its guests.
3. místo - Hotel Perla, Praha 1, Financia a.s. 
Vznikl unikátní hotel, který využil moderní architekturu ve staré zástavbě. Projekt dokázal, že modernost se dá velmi dobře skloubit s klasikou. Hotel navíc plně využívá místa ke ztvárnění svého názvu – je to doopravdy perla.
A unique hotel was created, featuring modern architecture in an old building. The project proved that it is possible to combine modern and classic elements while creating something worthy of its name – it is truly a “pearl”.  

 Nová administrativní centra
1. místo - Sídlo ČSOB, Praha 5, Skanska CZ a.s., Divize Project Development/ČSOB Group 
Porota ocenila odvahu investora vstoupit do dosud neprověřené mimocentrální pražské lokality s výjimečným architektonickým projektem a zejména důraz kladený na vztah k životnímu prostředí.
The jury appreciated the investor’s courage to enter an unproven decentralised location, with an exceptional architectural design and in particular, its emphasis on environmental issues.
2. místo - The Park - II. etapa, Praha 4, AIG/Lincoln CZ 
Porota ocenila zejména funkční a racionální koncept s důrazem na flexibilitu a možnosti dalšího růstu nájemců v příjemném pracovním prostředí, které se odráží ve vynikajícím postavení tohoto projektu na trhu.
The jury appreciated a functional and rational design, focusing on flexibility and potential future growth of its tenants in a pleasant working environment, reflected in outstanding market position of this project.
3. místo - Avalon, Plzeň, Plzeň City Center, s.r.o. (ACRED Group) 
Porota ocenila zejména odvahu developera vstoupit na dosud nedostatečně prověřený mimopražský trh, a to s projektem, který citlivým způsobem zhodnocuje lokalitu v blízkosti historického centra Plzně.
The jury appreciated the developer’s courage to enter the regional market, which is yet not proven, with their project for sensitive development of the site in the vicinity of the historical centre of Plzeň.

 Obchodní centra 
1. místo - Palladium,Praha 1, EPD 
Ocenění bylo uděleno za završení mnohaletého úsilí o vybudování prvního velkoplošného nákupního centra v komplikovaném území centra Prahy a jeho citlivé začlenění do této vysoce exponované lokality.
The prize has been awarded for many years’ efforts to develop and seamlessly integrate the first large-sized shopping facility in the extremely difficult and busy location of the centre of Prague.
2. místo - Olympia Brno - III.etapa, Brno, Somerston Olympia CZ, s.r.o. 
Porota ocenila developersky velmi úspěšné rozšíření prosperujícího nákupního komplexu na okraji Brna o novou část a dále i znovudobytí pozice největšího mimopražského nákupního centra v České republice.
The prize has been awarded for the very successful development of a new part of the well-established shopping complex in the suburbs of Brno and regaining the position of the largest Czech shopping park outside Prague
3. místo - Dopravně-obchodní centrum Mercury, České Budějovice, CB - Mercury Center a.s. 
Cena byla udělena za obohacení prostoru českobudějovického autobusového nádraží o nové moderní nákupní centrum a za originální způsob umístění dopravní funkce na střechu komplexu.
For a new modern shopping centre on the premises of the bus terminal in České Budějovice along with the novel concept of transport facilities located on the roof of the complex. 


 Rezidenční projekty 
1. místo - Na Krutci - I. etapa, Praha 6, Metrostav Krutec s.r.o. 
Cena byla udělena za navrácení unikátního stylu a modernizovaného soudobého provedení do rezidenčního sektoru.
For bringing a unique style and updated, contemporary design back into the residential sector.
2. místo - Statenický Mlýn, Statenice, Ballymore Properties 
Projekt byl oceněn za přispění k rozvoji pražské příměstské krajiny ve skutečně klasickém residenčním prostředí.
The prize has been awarded for contribution to Prague's suburban landscape in a truly classic residential setting.
3. místo - Červený Kopec, Brno, RENTALKON-Developerská s.r.o. 
Cena udělena za obohacení brněnského trhu s novými byty a za návrh, který integruje architekturu a parkové úpravy do okolního prostředí.
The prize has been awarded for the enriching of real estate market in Brno and very careful integration of a new residential project into the existing natural setting.  

 Zvláštní cena poroty 

Letkov u Plzně, Výstavba Pubec s.r.o. 
Porota u tohoto projektu ocenila zejména měřítko navržené parcelace a regulaci výstavby s ohledem na okolní krajinu. Jednotný design oplocení a komunikací byl dobrým základem pro vznik kvalitního urbanistického prostředí.
The jury appreciated the size of the proposed subdivision of land in particular, along with the construction designed to respect the character of the adjoining landscape. The unified design of fencing and roads provided a solid basis for creating a quality urban environment.


 Cena čtenářů mediálních partnerů 
Rezidence Liběchov, Liběchov, Rezidence Liběchov, s.r.o.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.