Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

20.11.2017, 9:05 - www.tvarchitect.com

Best of Realty 2017: Besides a plethora of commercial projects, the jury also honors a church

Best of Realty, the longest running Czech real estate awards event, has been attracting an increasing number of nominees as well as guests over the years to the Czech National Bank’s Congress Center, its traditional venue. For the 2017 edition, the jury faced a demanding challenge of choosing the best projects out of 43 nominated in five categories. Projects completed after January 1, 2016 were invited to take part in the contest.
20.11.2017, 9:03 - www.tvarchitect.com/

Nejlepší z realit 2017: kromě záplavy komerčních projektů ocenila porota také moderní kostel

„Nejlepší z realit - Best of Realty“, slavnostní galavečer udělování cen nejlepším realitním projektům v České republice s nejdelší historií, láká rok od roku čím dál větší počet nominací a také rostoucí dav hostů do tradičního dějiště, Kongresového centra České národní banky. Letos porota stála před náročným úkolem vybrat nejlepší projekty z celkem 43 nominací v pěti kategoriích. Do soutěže bylo možné přihlásit stavby dokončené po 1. lednu 2016.
13.11.2017, 16:28 - https://svitavsky.denik.cz/

Další cena za architekturu

Architektura je ve Smetanově městě často skloňovaným pojmem. Není tak neobvyklé, že počiny významných architektů bodují u odborných porot Místostarosta Josef Janeček začátkem týdne převzal cenu Award for Excellence za dlouhodobou a významnou podporu soudobé architektury.
13.11.2017, 16:26 - https://orlicky.denik.cz

Další cena za architekturu

Architektura je ve Smetanově městě často skloňovaným pojmem. Není tak neobvyklé, že počiny významných architektů bodují u odborných porot Místostarosta Josef Janeček začátkem týdne převzal cenu Award for Excellence za dlouhodobou a významnou podporu soudobé architektury. Udílení ceny bylo součástí soutěže Best of Realty. Na předávání „realitních Oscarů“, jak se klání přezdívá.
13.11.2017, 16:23 - https://www.hypoindex.cz

Best of Realty ovládla Praha. Zdejší projekty dostaly nejvyšší ocenění

Soutěž Nejlepší z realit v letošním roce ovládly developeři se svými projekty v Praze. Odborná porota složená z osmi porotců hodnotila především lokalitu, urbanistické a architektonické řešení, kvalitu realizace a úspěšnost na realitním trhu.
13.11.2017, 16:22 - https://www.hypoindex.cz

Best of Realty ovládla Praha. Zdejší projekty dostaly nejvyšší ocenění

Soutěž Nejlepší z realit v letošním roce ovládly developeři se svými projekty v Praze. Odborná porota složená z osmi porotců hodnotila především lokalitu, urbanistické a architektonické řešení, kvalitu realizace a úspěšnost na realitním trhu.


Mezi rezidenčními byty do 50 bytů se na první místě umístila Villa Atrium Bubeneč od společností Codeco / Pata & Frydecký Architekti. Zvláštní cenu poroty získal kostel svatého Václava v Sazovicích u Zlína. Obyvatelé obce si ze svých prostředků, darů od sponzorů a s pomocí architekta postavili kostel jednoduché a nadčasové architektury.
13.11.2017, 16:19 - https://logistika.ihned.cz/

Nejlepší průmyslovou stavbou roku je CTPark Planá nad Lužnicí

V Kongresovém centru České národní banky byly vyhlášeny výsledky 19. ročníku soutěže „Nejlepší z realit - Best of Realty“. Vedle rezidenčních, obchodních či kancelářských budov byly vyhlášeny i tři nejlepší budovy v kategorii Skladové a průmyslové parky. První cenu si odnesl areál CTPark Planá nad Lužnicí.
13.11.2017, 14:58 - https://bydleni.idnes.cz

Nejlepší projekty roku: ocenění získal kostel, obchodní centrum i hotel

Už 19. ročník soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ zná své vítěze. Nominace letos získaly celkem 43 projekty v pěti základních kategoriích. O vítězství se mohly ucházet stavby dokončené na území České republiky po 1. lednu 2016.
Zdroj: https://bydleni.idnes.cz/best-of-realty-2017-kostel-v-sazovicich-dsx-/architektura.aspx?c=A171111_114314_architektura_rez
13.11.2017, 14:56 - http://iluxus.cz

THERESIAN HOTEL & SPA ZABODOVAL A ZÍSKAL 1. MÍSTO V PRESTIŽNÍ SOUTĚŽI „BEST OF REALTY“

Na slavnostním galavečeru byly 7.11.2017 v Praze v Kongresovém centru České národní banky vyhlášeny výsledky nejlepším projektům českého realitního trhu za rok 2017. O vítězích 19. ročníku soutěže „Nejlepší z realit“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota. Nominace letos získalo celkem 43 projektů v pěti základních kategoriích.
13.11.2017, 14:55 - http://www.stavebni-forum.cz

BEST OF REALTY /NEJLEPŠÍ Z REALIT – výsledky odrážejí dobrou kondici trhu

Na slavnostním galavečeru byly v Praze vyhlášeny výsledky soutěže Best of Realty a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Nominace letos získaly celkem 43 projekty v pěti základních kategoriích. Dále byla udělena také Zvláštní cena poroty, Cena ARTN „Award for Excellence“ a Cena čtenářů.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.