Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

¬ Fotografie z předávání cen soutěže Nejlepší z realit - Best of realty 2005

Fotografie z galavečera, který proběhl 9. listopadu 2005 v Míčovně na Pražském hradě za účasti bezmála tři set osobností reprezentujících český i zahraniční realitní trh a související obory. 

Pohled do Velkého sálu Míčovny Pražského hradu. Inženýr Kamil Kosman, předseda poroty, v úvodu večera krátce zhodnotil letošní, v pořadí již sedmý ročník soutěže Best of Realty. Galavečera se zúčastnili představitelé českého i zahraničního realitního trhu a souvisejících oborů. Nechyběl ani zástupce ministerstva pro místní rozvoj.
Inženýr Pavel Hlinka se ujal vyhlášení výsledků v kategorii Hotely. Architekt Jan Melichar předával ceny oceněným a vítězi v kategorii Nákupní centra. Příčku nejvyšší obsadila v kategorii Nákupní centra brněnská Galerie Vaňkovka. Zástupci společnosti ECE Group, držitelé prvního místa v kategorii Nákupní centra.
Lukáš Schirl přišel na podium vyhlásit výsledky v kategorii Rekonstruované kanceláře. V kategorii Rekonstruované kanceláře získala první místo budova The Forum společnosti Flow East. Budova stojí na pražském Václavském náměstí. Budoucnost developerů je zajištěna – nejmladší účastník galavečera přebírá skleněnou trofej.
M. Miško Miškovič a G. Barker vyhlašují vítěze v kategorii Nová administrativní centra. G. Barker a M. Miško Miškovič vyhlížejí vítěze v kategorii Nová administrativní centra. Radost z prvního místa budovy Nile House na galavečeru sdíleli všichni zástupci společnosti Europolis Invest.
Zástupci společnosti Passerinvest Group přebírají cenu pro Building Beta projektu BB Centrum. Ocenění získala i Budějovická alej společnosti Skanska Property. Architekt Michal Šourek předával ceny v kategorii Rezidenční projekty.
První místo udělalo ING Real Estate Development radost. Představitelé společnosti V Invest si pro cenu v kategorii Rezidenční projekty přišli i letos. Letos za harrachovské Apartmány Čertovka, vloni za smíchovskou Vilu Mrázovka. Architekt Oleg Haman vyhlašuje Zvláštní cenu poroty.
Zvláštní cena poroty letos putovala do funkcionalistického Zlína. Získala ji Budova 21 – Baťův mrakodrap, který prošel citlivou rekonstrukcí a stal se sídlem Zlínského kraje. Inženýrka Zdenka Klapalová, presidentka ARTN, vyhlašuje Cenu ARTN. Cenu ARTN si přišel převzít JUDr. L. Sekyra, generální ředitel Sekyra Group.
Cenu čtenářů mediálních partnerů vyhlásil Petr Wimmer, vydavatel měsíčníku REALIT a katalogu Developer. Inženýr Milan Roček ze společnosti Hyposervis je mezi developery jako doma. I letos byla partnerem galavečera Galerie Miro. Dr. M. Smolák vylosoval držitele tří obrazů, kterým výhru osobně předal.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.