Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Nejlepší bytový dům je v Praze, obchodní centrum v Ostravě

Vítězem letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina. ČTK to dnes sdělili organizátoři soutěže.

Vítězem mezi novými kancelářskými projekty je City Green Court v Praze 4. Ze stejné lokality pochází i vítěz kategorie rekonstruovaných kanceláří, kterým je projekt Qubix. V kategorii hotelů byl nejúspěšnější českobudějovický Clarion Congress Hotel.   

"Celkově soutěž 'Nejlepší z realit - Best of Realty' potvrdila, že i přes pokračující ekonomickou krizi se realitní trh rozebíhá, byť způsobem brzda-plyn," uvedl místopředseda dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a šéf odborné poroty soutěže Kamil Kosman. O ocenění letos usilovalo celkem 36 projektů.   

Dnes uzavřená soutěž není jediným realitním kláním v Česku. Na začátku října vyhlásila ABF - Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství výsledky letošního ročníku soutěže Stavba roku. Ocenění dostalo pět architektonickým počinů, a to bez rozlišení pořadí. Cenu získala pestrá směsice staveb, od opraveného františkánského kláštera v Hostinném na Trutnovsku až po obří nádrže na pohonné hmoty v Loukově na Kroměřížsku.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.