Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
Nejlepší bytový dům je v Praze, obchodní centrum v Ostravě

Vítězem letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina. ČTK to dnes sdělili organizátoři soutěže.

Vítězem mezi novými kancelářskými projekty je City Green Court v Praze 4. Ze stejné lokality pochází i vítěz kategorie rekonstruovaných kanceláří, kterým je projekt Qubix. V kategorii hotelů byl nejúspěšnější českobudějovický Clarion Congress Hotel.   

"Celkově soutěž 'Nejlepší z realit - Best of Realty' potvrdila, že i přes pokračující ekonomickou krizi se realitní trh rozebíhá, byť způsobem brzda-plyn," uvedl místopředseda dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a šéf odborné poroty soutěže Kamil Kosman. O ocenění letos usilovalo celkem 36 projektů.   

Dnes uzavřená soutěž není jediným realitním kláním v Česku. Na začátku října vyhlásila ABF - Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství výsledky letošního ročníku soutěže Stavba roku. Ocenění dostalo pět architektonickým počinů, a to bez rozlišení pořadí. Cenu získala pestrá směsice staveb, od opraveného františkánského kláštera v Hostinném na Trutnovsku až po obří nádrže na pohonné hmoty v Loukově na Kroměřížsku.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.