Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Nejlepší komerční nemovitosti roku

Porotci vybrali nejlepší komerční nemovitosti, které poslední rok a půl byly v Česku postaveny či prošly zásadní rekonstrukcí. Vsoutěži Nejlepší z realit – Best of Realty, jejímž mediálním partnerem je týdeník Ekonom, byly již počtrnácté oceněny komerční nemovitosti. Oproti předchozímu ročníku letos vzrostl počet přihlášených projektů z 23 na 36. Zatímco nových obchodních center se otevřelo v posledních dvou letech v Česku málo, kancelářských objektů bylo dost. Podle Kamila Kosmana, předsedy odborné poroty Best of Realty 2012, to odráží fakt, že se český realitní trh dostal z nejhoršího. "Prvně zažívají boom logistická centra, pak kanceláře a poté teprve nákupy. Podle toho, jak letos vypadá soutěž, tak se skutečně odrážíme ode dna," míní Kosman. Výjimečný architektonický počin komerčního typu jako třeba kdysi pražský Tančící dům, sice letos porotu neoslnil, ale podle Kosmana hlavně mezi administrativními centry došlo ke zlepšení. "Jde o koncepčně a technicky dobře realizované prvotřídní projekty nové generace včetně energetických úspor. Rovněž mezi rezidenčními projekty je vidět snahu o stále vyšší kvalitu," dodal šéf poroty.

Spolu s dalšími odborníky udělil první cenu v nejsilněji obsazené kategorii bytových projektů Ville Charles v pražských Dejvicích, jejímž developerem je DBD Group a tvůrcem QARTA architektura. Porota ocenila, že projekt představující nejvyšší standard ponechal prostor pro individuální řešení klientů. Zatímco oceněné rezidenční projekty pocházejí jen z Prahy, hotelové objekty ověnčené medailemi naopak z regionů. Vítězství v této kategorii získal Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích developera Vigano ze skupiny CPI Group a architektonické kanceláře Ateliér Kročák Architekt. Podle šéfa týmu Jaromíra Kročáka je pro úspěšný projekt nejdůležitější finančně silný investor.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.