Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
BEST OF REALTY I REALITNÍ PROJEKT ROKU – DVĚ TUZEMSKÉ SOUTĚŽE VYHLAŠOVALY NEJLEPŠÍ PROJEKTY. U OBOU USPĚLA PRAHA.

Do prestižní soutěže Best of Realty, jejíž výsledky se vyhlašovaly začátkem listopadu, se do pěti kategorií přihlásilo 36 projektů. Nejsilněji zastoupenou kategorii Rezidenční projekty (18 přihlášených) zcela ovládla Praha. Šestičlenná odborná porota vyrala za vítěze Villu Charles v Praze 6, na druhém místě skončila DOCK Rezidence v Praze 8 a bronz si odnesla Rezidence 3D v Praze 4.
Vítězové dalších kategorií měli zastoupení i v jiných českých městech, ale ani tady se metropole neztratila. Kategorii Obchodní centra vyhrálo Forum Nová Karolína v Ostravě, Nová administrativní centra už ale City Green Court v Praze 4, stejně jako kategorii Rekonstruované kanceláře – QUBIX 4 Praha. Vítězství v kategorii Hotely putovalo do Českých Budějovic za Clarion Congress Hotel. Zároveň byla udělena Zvláštní cena poroty, kterou letos získala obec Lipno nad Vltavou. A cenu čtenářů mediálních partnerů si ze slavnostního vyhlášení odnesl rezidenční projekt KOTI Hájek z Prahy 4.
V listopadu se také vyhlašovala další soutěž – Realitní projekt roku. Absolutním vítězem se stala Aura Praha – Statenice, což je soubor rodiných vil a bytvoých domů. Shodli se na tom realitní odborníci i architekti, získala proto hned dvě ocenění. Veřejnost pak již podruhé hlasovala pro Čakovický park – II. fáze.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.