Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

České stavebnictví - Best of realty

O nominaci na ocenění titulem "Nejlepší z realit 2004" se až do 31. července mohou ucházet stavby, dokončené v České republice po 1. lednu 2003. Vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům proběhne na slavnostním galavečeru v polovině listopadu.
Soutěž "Nejlepší z realit 2004" vstupuje již do svého 6. ročníku. Ocenění každoročně uděluje odborná porota, složená z předních odborníků českého realitního trhu, v celkem pěti kategoriích: nové bytové projekty, nové administrativní projekty, rekonstruované kancelářské objekty, nákupní centra a hotely. Vedle toho získává zvláštní cenu poroty projekt nebo osobnost, která se za příslušný rok výjimečným způsobem zasloužila o rozvoj českého realitního trhu. Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je BEST OF REALTY, s.r.o.. Soutěž se koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény.
Aby projekt mohl být do soutěže přihlášen, musí splňovat několik podmínek. Musí být v pravém slova smyslu "dán na trh" - to znamená, že nejméně z 50 % musí být určen k pronájmu či k prodeji; investor jej tedy může užívat nejvíce z 50 %. Projekt musí být dokončen po 1. lednu 2003 (případně může být v době nominace v kolaudačním řízení), přičemž nesmí být nominován již v loňském ročníku soutěže. S přihlášením projektu do soutěže musí souhlasit majitel objektu.
Během uplynulých pěti ročníků soutěže posuzovala odborná porota celkem 221 projektů, z nichž 62 získalo ocenění. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů jsou výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na trhu nemovitostí; ocenění se může dočkat skutečně jen projekt, který oproti ostatním přináší výraznou přidanou hodnotu.


VÍTĚZOVÉ TITULU "NEJLEPŠÍ Z REALIT" Z MINULÉHO ROČNÍKU
Nové bytové projekty Americká Park, Praha 2
Nové administrativní projekty Danube House, Praha 8
Rekonstruované kancelářské objekty Spálená 14, Praha 1
Nákupní centra Palác Flóra, Praha 3
Hotely hotel Josef, Praha 1
Zvláštní cena poroty revitalizace Malé Strany - Hergetova cihelna

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.