Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Best of Realty 2005 vstupuje do 7. ročníku

O nominaci na titul Nejlepší z realit 2005 se mohou až do 5. září ucházet stavby dokončené v České republice po 1. 1. 2004. Vyhlášení výsledků a předání ocenění proběhne již tradičně koncem roku na slavnostním galavečeru.
Již sedm let jsou titulem Best of Realty - Nejlepší z realit oceňovány projekty, které přispěly k růstu úrovně českého realitního trhu a dokládají schopnosti developerů, architektů, projektantů, stavitelů i realitních agentů. Tituly jsou udělovány v pěti základních kategoriích: nové administrativní projekty, rekonstruované kancelářské objekty, rezidenční projekty, nákupní centra a hotely. Vedle těchto kategorií získává zvláštní cenu poroty projekt nebo osobnost, která se za příslušný rok výjimečným způsobem zasadila o rozvoj českého realitního trhu. I letos bude udělena cena mediálních partnerů.
Aby projekt mohl být do soutěže přihlášen, musí splňovat několik základních podmínek. Je třeba, aby byl v pravém slova smyslu „dán na trh“ - to znamená, že nejméně z 50 % musí být určen k pronájmu či k prodeji; vlastník tedy může využívat maximálně jeho polovinu. Projekt musí být dokončen po 1. 1. 2004 (případně může být v době nominace v kolaudačním řízení), přičemž nesmí být nominován již v některém z předchozích ročníků. S přihlášením projektu do soutěže musí souhlasit jeho majitel. Uchazeči o titul Best of Realty -Nejlepší z realit 2005 musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2005 zaslat kompletně vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty. com) a na CD kvalitní fotografie exteriéru a interiéru projektu.
Soutěž se již tradičně koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Asociace také každoročně uděluje svoji cenu osobnosti, která se významně zasloužila o rozvoj realitního trhu.
Loňští vítězové vzešli z 37 nominovaných projektů.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.