Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUBest of Realty 2005 vstupuje do 7. ročníku

O nominaci na titul Nejlepší z realit 2005 se mohou až do 5. září ucházet stavby dokončené v České republice po 1. 1. 2004. Vyhlášení výsledků a předání ocenění proběhne již tradičně koncem roku na slavnostním galavečeru.
Již sedm let jsou titulem Best of Realty - Nejlepší z realit oceňovány projekty, které přispěly k růstu úrovně českého realitního trhu a dokládají schopnosti developerů, architektů, projektantů, stavitelů i realitních agentů. Tituly jsou udělovány v pěti základních kategoriích: nové administrativní projekty, rekonstruované kancelářské objekty, rezidenční projekty, nákupní centra a hotely. Vedle těchto kategorií získává zvláštní cenu poroty projekt nebo osobnost, která se za příslušný rok výjimečným způsobem zasadila o rozvoj českého realitního trhu. I letos bude udělena cena mediálních partnerů.
Aby projekt mohl být do soutěže přihlášen, musí splňovat několik základních podmínek. Je třeba, aby byl v pravém slova smyslu „dán na trh“ - to znamená, že nejméně z 50 % musí být určen k pronájmu či k prodeji; vlastník tedy může využívat maximálně jeho polovinu. Projekt musí být dokončen po 1. 1. 2004 (případně může být v době nominace v kolaudačním řízení), přičemž nesmí být nominován již v některém z předchozích ročníků. S přihlášením projektu do soutěže musí souhlasit jeho majitel. Uchazeči o titul Best of Realty -Nejlepší z realit 2005 musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2005 zaslat kompletně vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty. com) a na CD kvalitní fotografie exteriéru a interiéru projektu.
Soutěž se již tradičně koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Asociace také každoročně uděluje svoji cenu osobnosti, která se významně zasloužila o rozvoj realitního trhu.
Loňští vítězové vzešli z 37 nominovaných projektů.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.