Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Best of Realty

Na slavnostním večeru v Míčovně Pražského hradu byly nedávno vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok.
O vítězích už 7. ročníku soutěže „Nejlepší z realit“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla devítičlenná odborná porota, jejímiž členy byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Obce architektů, bank, agentur pro výzkum trhu, developerů, realitních makléřů i koncových uživatelů. Záštitu nad letošním ročníkem soutěže převzal ministr pro místní rozvoj ČR Radko Martínek. O ocenění letos usilovalo 35 projektů v pěti kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování jejich kvality byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace, a zejména úspěšnost na realitním trhu.
O nominaci na ocenění titulem „Nejlepší z realit 2005“ se mohly ucházet stavby, dokončené v České republice po 1. lednu 2004, v kategoriích rezidenční projekty, nové administrativní projekty, rekonstruované kancelářské objekty, nákupní centra a hotely. Vedle toho získal zvláštní cenu poroty projekt, který se za uplynulý rok výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu. Udělena byla také cena Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Stejně jako vloni byla udělena cena čtenářů mediálních partnerů, kde mohli dát svůj hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorie i laici.
Vkategorii rezidenčních projektů porotci postavili nejvýše rezidenci Alibaba v Praze 5, z nových administrativních projektů si palmu vítězství odnesl Nile House v Praze 8, mezi rekonstruovanými kancelářskými objekty zvítězila budova The Forum v Praze 1, kategorii nákupních center dominovala brněnská Galerie Vaňkovka a v kategorii hotelů získal titul Jelení dvůr v Praze 1. Zvláštní cenu poroty letos získal zlínský projekt Baťova mrakodrapu - budovy č. 21. Držitelem ceny Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí se stal JUDr. Luděk Sekyra, předseda představenstva společnosti Sekyra Group, a.s.. Cena čtenářů mediálních partnerů patří projektu Rezidence Jeseniova společnosti J & T Global.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.