Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

BEST OF REALTY VYHLAŠUJE 8. ROČNÍK

O nominaci na ocenění titulem »Nejlepší z realit 2006« se až do 5. září 2006 mohou ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2005. Vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům proběhne počátkem listopadu na slavnostním galavečeru.
Soutěž »Nejlepší z realit«, jež se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, vstupuje již do 8. ročníku. Každoročně jsou titulem „Best of Realty“ - »Nejlepší z realit« oceňovány projekty, které v uplynulém období přispěly k růstu úrovně českého realitního trhu a dokládají schopnosti developerů, architektů, projektantů, stavitelů i realitních agentů. Respektované tituly uděluje odborná porota, složená z předních odborníků českého realitního trhu, v celkem pěti kategoriích: Nové administrativní projekty, Rekonstruované kancelářské objekty, Rezidenční projekty, Nákupní centra a Hotely. Vedle těchto základních kategorií získává Zvláštní cenu poroty projekt, který se za příslušný rok výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu. Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) uděluje také speciální cenu osobnosti, která se významně zasloužila o rozvoj oboru. V neposlední řadě mohou dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorií i laici, hlasující na webových stránkách mediálních partnerů soutěže.
Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je společnost BEST OF REALTY, s.r.o., která při její přípravě úzce spolupracuje s bankovními domy, finančními poradci, realitními agenty, agenturami pro výzkum trhu, Obcí architektů, zástupci developerských společností a dalšími významnými subjekty českého realitního a bankovního trhu. Soutěž se již tradičně koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), sdružující významné osobnosti české developerské scény a souvisejících oborů.
Aby projekt mohl být do soutěže přihlášen, musí splňovat několik základních podmínek. Musí být v pravém slova smyslu »dán na trh« - to znamená, že nejméně z 50 procent musí být určen k pronájmu či k prodeji; vlastník tedy může využívat maximálně jeho polovinu. Projekt musí být dokončen po 1. lednu 2005 (případně může být v době nominace v kolaudačním řízení), přičemž nesmí být nominován již v některém z předchozích ročníků soutěže. S přihlášením projektu do soutěže musí souhlasit majitel objektu. Uchazeči o titul »Nejlepší z realit 2006« v některé z vypsaných kategorií musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2006 zaslat vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty.com) a na jeho adresu doručit kvalitní fotografie exteriéru a interiéru projektu na CD.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.