Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE

Nominace na titul Nejlepší z realit

Soutěž "Nejlepší z realit - Best of Realty 2006", jež se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, vstupuje do závěrečné fáze. Devítičlenná odborná porota, v jejímž čele stojí předseda dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) Ing. Kamil Kosman a jejímiž členy jsou respektovaní odborníci z řad developerů, agentur pro výzkum trhu, architektů i realitních makléřů, na svém zářijovém zasedání rozhodla o nominacích na titul. Do soutěže byly letos přihlášeny celkem 33 projekty ve čtyřech kategoriích: nová administrativní centra, rezidenční projekty, nákupní centra a hotely. Nebyla obsazena kategorie rekonstruované kancelářské objekty. Vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům proběhne ve čtvrtek 9. listopadu na slavnostním galavečeru, za jehož dějiště bylo letos vybráno pražské Kongresové centrum na Vyšehradě. Galavečera se každoročně účastní čelní představitelé českého i zahraničního realitního trhu, architekti, developeři a osobnosti právnického, finančního a veřejného života.
Mezi projekty, které byly letos nominovány na titul, patří například bytový dům Jiráskova v Benešově, Villa Vlašimská v Praze či pražský projekt Bydlení U lesa v kategorii rezidenčních projektů. Mezi nominovaná nová administrativní centra se dostaly například Godelova a Machova budova v Brně, Smíchov Gate v Praze či brněnský kancelářský komplex Spielberk Office Centre. O titul se mezi obchodními centry bude ucházet mimo jiné pražské Centrum Chodov a obchodní centrum Čepkov ve Zlíně. V kategorii hotelů získaly nominace například pražský hotel Yasmin, Carlsbad Plaza v Karlových Varech či hotel Chateau Mcely ve stejnojmenném městečku. Na svých dalších zasedáních bude odborná porota detailně hodnotit nominované projekty a z nich pro užší nominaci vybere čtyři projekty a následně první tři místa v jednotlivých kategoriích.
Vedle titulů ve zmíněných čtyřech kategoriích získá také zvláštní cenu poroty projekt, který se za letošní rok výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu. Na tuto cenu letos aspirují například novostavba výrobního areálu Fibertex CZ ve Svitavách či rekonstrukce pražské usedlosti Ladronka. Stejně jako vloni bude udělena Cena čtenářů mediálních partnerů: o nejlepší realitní projekt bez rozdílu kategorií je možné hlasovat například na webové stránce soutěže či na webu odborného měsíčníku REALIT. Svou speciální cenu udělí také Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.
Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je BEST OF REALTY, s.r.o. Soutěž se již tradičně koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, sdružující nejvýznamnější osobnosti české developerské scény.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.