Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Bytový komplex Mazanka vítězem Best of Realty

Bytový projekt developerské společnosti FINEP získal první místo v soutěži Best of Realty v kategorii rezidenčních projektů.
Projekt Maznka je umístěn v lokalitě v Praze 8, jeho unikátně řešený tvar zástavby umožnil zachovat většině bytů krásný výhled na panorama Prahy. Architektonický návrh pochází z dílny architekta Petra Bouřila, architektonického ateliéru ABM architekti.
U vítězného projektu Bydlení Mazanka ocenila odborná porota maximální využití potenciálu lokality, vysokou kvalitu projektu středního segmentu, jeho estetickou atraktivitu i komerční úspěch. Projekt Mazanka byl dokončen v tomto roce a je tvořen 171 byty. V tuto chvíli je 97 % bytů projektu prodáno. Jedním z bytů, který je ještě v nabídce, je atypický mezonetový kruhovitý byt 4+kk o rozloze 100 m², umístěný v rotundě.
Součástí každého bytu je buď lodžie, balkon, terasa nebo předzahrádka.. Většina střech domů je zazeleněná, osázená tzv. extenzívním porostem (celoročně zachovává barvu a je nenáročný na údržbu. Součástí projektu je samostatný třípodlažní objekt, kde je umístěno několik mezonetových bytů, které evokují bydlení v řadovém domku se zahradou. Oplocení areálu přispívá k bezpečnosti obyvatel, stejně jako centrální vstup s recepcí. Odpočinek umožní relaxační centrum s fitness centrem, vířivou vanou a saunou. Areál je obklopen rozlehlým parkem.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.