Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
Bytový komplex Mazanka vítězem Best of Realty

Bytový projekt developerské společnosti FINEP získal první místo v soutěži Best of Realty v kategorii rezidenčních projektů.
Projekt Maznka je umístěn v lokalitě v Praze 8, jeho unikátně řešený tvar zástavby umožnil zachovat většině bytů krásný výhled na panorama Prahy. Architektonický návrh pochází z dílny architekta Petra Bouřila, architektonického ateliéru ABM architekti.
U vítězného projektu Bydlení Mazanka ocenila odborná porota maximální využití potenciálu lokality, vysokou kvalitu projektu středního segmentu, jeho estetickou atraktivitu i komerční úspěch. Projekt Mazanka byl dokončen v tomto roce a je tvořen 171 byty. V tuto chvíli je 97 % bytů projektu prodáno. Jedním z bytů, který je ještě v nabídce, je atypický mezonetový kruhovitý byt 4+kk o rozloze 100 m², umístěný v rotundě.
Součástí každého bytu je buď lodžie, balkon, terasa nebo předzahrádka.. Většina střech domů je zazeleněná, osázená tzv. extenzívním porostem (celoročně zachovává barvu a je nenáročný na údržbu. Součástí projektu je samostatný třípodlažní objekt, kde je umístěno několik mezonetových bytů, které evokují bydlení v řadovém domku se zahradou. Oplocení areálu přispívá k bezpečnosti obyvatel, stejně jako centrální vstup s recepcí. Odpočinek umožní relaxační centrum s fitness centrem, vířivou vanou a saunou. Areál je obklopen rozlehlým parkem.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.