Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUPrestižní soutěž "Nejlepší z realit" zná vítěze letošního ročníku

Na slavnostním večeru byly včera v pražském Kongresovém centru na Vyšehradě vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích již 8. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla devítičlenná odborná porota, jejímiž členy byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Obce architektů, Asociace hotelů a restaurací, bank, agentur pro výzkum trhu, developerů i realitních makléřů. Záštitu nad letošním ročníkem soutěže převzal ministr pro místní rozvoj Mgr. Petr Gandalovič. O ocenění letos usilovalo celkem 33 projektů ve čtyřech kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.
O nominaci na ocenění titulem „Nejlepší z realit 2006“ se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2005, v kategoriích nová administrativní centra, rezidenční projekty, obchodní centra a hotely (letos nebyla obsazena kategorie rekonstruované kancelářské objekty). Vedle toho získal zvláštní cenu poroty projekt, který se za uplynulý rok jedinečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu. Udělena byla také cena Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Stejně jako vloni byla udělena Cena čtenářů mediálních partnerů, kdy na webových stránkách a webových serverech (také stavebni-forum.cz) i na domovské stránce soutěže mohli dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorie i laici.
V kategorii rezidenčních projektů porotci postavili nejvýše projekt Bydlení Mazanka v Praze 8, u něhož ocenili maximální využití potenciálu lokality, vysokou kvalitu projektu středního segmentu, jeho estetickou atraktivitu i komerční úspěch. Z nových administrativních center si palmu vítězství odnáší Luxembourg Plaza v Praze 3 za zdařilou kombinaci kancelářské a hotelové funkce, vhodně zasazenou do tradiční rezidenční lokality. Kategorii obchodních center dominovalo pražské Centrum Chodov, které si vítězství odnáší především za rozvoj velikostí i rozsahem výjimečného nájemního mixu projektu v exponované a komplikované lokalitě. V kategorii hotelů získal titul Chateau Mcely ve stejnojmenné obci, a to za citlivý přístup při obnově chátrajícího zámku, jeho zdařilou proměnu v hotel a úspěšné architektonické zapojení v rámci celé obce.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.