Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Prestižní soutěž "Nejlepší z realit" zná vítěze letošního ročníku

Na slavnostním večeru byly včera v pražském Kongresovém centru na Vyšehradě vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích již 8. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla devítičlenná odborná porota, jejímiž členy byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Obce architektů, Asociace hotelů a restaurací, bank, agentur pro výzkum trhu, developerů i realitních makléřů. Záštitu nad letošním ročníkem soutěže převzal ministr pro místní rozvoj Mgr. Petr Gandalovič. O ocenění letos usilovalo celkem 33 projektů ve čtyřech kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.
O nominaci na ocenění titulem „Nejlepší z realit 2006“ se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2005, v kategoriích nová administrativní centra, rezidenční projekty, obchodní centra a hotely (letos nebyla obsazena kategorie rekonstruované kancelářské objekty). Vedle toho získal zvláštní cenu poroty projekt, který se za uplynulý rok jedinečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu. Udělena byla také cena Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Stejně jako vloni byla udělena Cena čtenářů mediálních partnerů, kdy na webových stránkách a webových serverech (také stavebni-forum.cz) i na domovské stránce soutěže mohli dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorie i laici.
V kategorii rezidenčních projektů porotci postavili nejvýše projekt Bydlení Mazanka v Praze 8, u něhož ocenili maximální využití potenciálu lokality, vysokou kvalitu projektu středního segmentu, jeho estetickou atraktivitu i komerční úspěch. Z nových administrativních center si palmu vítězství odnáší Luxembourg Plaza v Praze 3 za zdařilou kombinaci kancelářské a hotelové funkce, vhodně zasazenou do tradiční rezidenční lokality. Kategorii obchodních center dominovalo pražské Centrum Chodov, které si vítězství odnáší především za rozvoj velikostí i rozsahem výjimečného nájemního mixu projektu v exponované a komplikované lokalitě. V kategorii hotelů získal titul Chateau Mcely ve stejnojmenné obci, a to za citlivý přístup při obnově chátrajícího zámku, jeho zdařilou proměnu v hotel a úspěšné architektonické zapojení v rámci celé obce.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.