Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Nejlepší z realit letos získalo Bydlení Mazanka či Centrum Chodov

Praha - Ocenění Nejlepší z realit 2006 si letos v kategorii rezidenčních projektů odneslo Bydlení Mazanka v Praze 8. Z nových administrativních center zvítězila Luxem- bourg Plaza v Praze 3, v kategorii obchod- ních center dominovalo pražské Centrum Chodov a v kategorii hotelů získal titul Chateau Mcely ve stejnojmenné obci. ČTK to sdělila společnost Crest Communications.
O cenění v letošním 8. ročníku usilovalo 33 projektů ve čtyřech kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita provedení a zejména úspěšnost na realitním trhu. Bydlení Mazanka, kde je 171 bytů, si ocenění podle devítičlenné odborné poroty zasloužilo díky maximální využití potenciálu lokality, vysoké kvalitě projektu, estetickou atraktivitou a komerčním úspěchem. Nyní je prodáno 97 procent bytů.
Luxembourg Plaza zapůsobila zdařilou kombinací kancelářské a hotelové funkce. Centrum Chodov si vítězství ve své kategorii odneslo především za rozvoj nájemního mixu v komplikované lokalitě. Hotel Chateau Mcely porota ocenila za citlivý přístup při obnově chátrajícího zámku, jeho zdařilou proměnu v hotel a úspěšné architektonické zapojení v obci. Zvláštní cenu poroty získala rekonstrukce usedlosti Ladronka v Praze 6. Tento bývalý statek ze 17. století díky iniciativě městské části Praha 6 vytvořil s přilehlým parkem prostředí pro odpočinek, sport a společenský život.
"Nejvíce postavenou laťku měla letos kategorie hotelů, ve které se vzácně sešlo několik projektů výjimečné úrovně. Právě zvyšující se kvalita byla průvodním znakem většiny nominovaných," uvedl předseda odborné poroty Kamil Kosman.
Odbornou porotu tvořili zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Obce architektů, Asociace hotelů a restaurací, dále zástupci bank, agentur pro výzkum trhu, developerů a realitních makléřů. Záštitu na letošním ročníkem převzal ministr pro místní rozvoj Petr Gandalovič.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.