Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBULuxembourg Plaza je nejlepším z realit v kategorii administrativních center

Multifunkční projekt Luxembourg Plaza společnosti Orco Property Group zvítězil v prestižní soutěži "Nejlepší z realit - Best of Realty 2006 v kategorii nová administrativní centra.
Luxembourg Plaza je architektonicky ojedinělý komplex na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsné blízkosti stanice metra Flora. Tento multifunkční projekt nabízí na celkové pronajímatelné ploše 25 020 m² kvalitní kanceláře kategorie A, obchodní prostory, mezinárodní hotel Marriott Courtyard se 161 pokoji, který je 100% vlastněný společností Orco, a podzemní parkovací místa.
Cenu za Orco Property Group převzal Pavel Klimeš, ředitel developmentu: "Velmi si vážíme tohoto prestižního ocenění, které je pro nás důkazem kvality naší práce. Luxembourg Plaza je jedinečnou kombinací moderních, vysoce kvalitních kancelářských prostor a hotelu. Projekt byl koncipován s ohledem na citlivé zasazení do rezidenční lokality, což se nám díky spolupráci s prvotřídními partnery podařilo. Úspěšnost projektu potvrzuje i to, že je plně pronajatý."
Soutěž "Nejlepší z realit" je považována za nejprestižnější ve svém oboru. Každoročně jsou titulem "Best of Realty" - "Nejlepší z realit" oceňovány projekty, které v uplynulém období přispěly k růstu úrovně českého realitního trhu a dokládají schopnosti developerů, architektů, projektantů, stavitelů i realitních agentů. Respektované tituly uděluje odborná porota, složená z předních odborníků českého realitního trhu, v celkem pěti kategoriích: Nové administrativní projekty, Rekonstruované kancelářské objekty, Rezidenční projekty, Nákupní centra a Hotely.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.