Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

Luxembourg Plaza je nejlepším z realit v kategorii administrativních center

Multifunkční projekt Luxembourg Plaza společnosti Orco Property Group zvítězil v prestižní soutěži "Nejlepší z realit - Best of Realty 2006 v kategorii nová administrativní centra.
Luxembourg Plaza je architektonicky ojedinělý komplex na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsné blízkosti stanice metra Flora. Tento multifunkční projekt nabízí na celkové pronajímatelné ploše 25 020 m² kvalitní kanceláře kategorie A, obchodní prostory, mezinárodní hotel Marriott Courtyard se 161 pokoji, který je 100% vlastněný společností Orco, a podzemní parkovací místa.
Cenu za Orco Property Group převzal Pavel Klimeš, ředitel developmentu: "Velmi si vážíme tohoto prestižního ocenění, které je pro nás důkazem kvality naší práce. Luxembourg Plaza je jedinečnou kombinací moderních, vysoce kvalitních kancelářských prostor a hotelu. Projekt byl koncipován s ohledem na citlivé zasazení do rezidenční lokality, což se nám díky spolupráci s prvotřídními partnery podařilo. Úspěšnost projektu potvrzuje i to, že je plně pronajatý."
Soutěž "Nejlepší z realit" je považována za nejprestižnější ve svém oboru. Každoročně jsou titulem "Best of Realty" - "Nejlepší z realit" oceňovány projekty, které v uplynulém období přispěly k růstu úrovně českého realitního trhu a dokládají schopnosti developerů, architektů, projektantů, stavitelů i realitních agentů. Respektované tituly uděluje odborná porota, složená z předních odborníků českého realitního trhu, v celkem pěti kategoriích: Nové administrativní projekty, Rekonstruované kancelářské objekty, Rezidenční projekty, Nákupní centra a Hotely.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.