Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

Odborníci ocenili budovy

Ocenění Nejlepší z realit získala Luxembourg Plaza i Bydlení Mazanka
Z třiatřiceti přihlášených projektů uspěly v soutěži Nejlepší z realit 2006 tři nové pražské budovy -Bydlení Mazanka, Luxembourg Plaza a Centrum Chodov. Zrekonstruovaná Ladronka získala zvláštní cenu poroty.
Praha - Ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok jsou na světě. O vítězích už 8. ročníku soutěže „Nejlepší z realit - Best of Realty“ rozhodla devítičlenná odborná porota. Jejími členy byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Obce architektů, Asociace hotelů a restaurací, agentur pro výzkum trhu i realitních makléřů.
„Nejvíce postavenou laťku měla letos kategorie hotelů, ve které se vzácně sešlo několik projektů výjimečné úrovně,“ uvedl předseda odborné poroty Kamil Kosman.
Ocenění Nejlepší z realit 2006 si v kategorii rezidenčních projektů odneslo Bydlení Mazanka v Praze 8. Z administrativních center zvítězila Luxembourg Plaza v Praze 3, v kategorii obchodních center dominovalo Centrum Chodov a mezi hotely zvítězil Chateau Mcely ve stejnojmenné obci u Nymburku.
Bydlení Mazanka, kde je sto jednasedmdesát bytů, si ocenění podle devítičlenné odborné poroty zasloužilo díky vysoké kvalitě projektu, estetickou zajímavostí a komerčním úspěchem. Nyní je prodáno devadesát sedm procent bytů. Luxembourg Plaza zapůsobila zdařilou kombinací kancelářské a hotelové funkce. Centrum Chodov si vítězství odneslo především za rozmanitost zastoupení obchodních značek. Hotel Chateau Mcely porota ocenila za citlivý přístup při obnově chátrajícího zámku a jeho zdařilou proměnu v hotel.
Zvláštní cenu poroty získala rekonstrukce usedlosti Ladronka v Praze 6. Tento bývalý statek ze 17. století vytvořil s přilehlým parkem prostředí pro odpočinek, sport a společenský život.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.