Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE

Odborníci ocenili budovy

Ocenění Nejlepší z realit získala Luxembourg Plaza i Bydlení Mazanka
Z třiatřiceti přihlášených projektů uspěly v soutěži Nejlepší z realit 2006 tři nové pražské budovy -Bydlení Mazanka, Luxembourg Plaza a Centrum Chodov. Zrekonstruovaná Ladronka získala zvláštní cenu poroty.
Praha - Ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok jsou na světě. O vítězích už 8. ročníku soutěže „Nejlepší z realit - Best of Realty“ rozhodla devítičlenná odborná porota. Jejími členy byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Obce architektů, Asociace hotelů a restaurací, agentur pro výzkum trhu i realitních makléřů.
„Nejvíce postavenou laťku měla letos kategorie hotelů, ve které se vzácně sešlo několik projektů výjimečné úrovně,“ uvedl předseda odborné poroty Kamil Kosman.
Ocenění Nejlepší z realit 2006 si v kategorii rezidenčních projektů odneslo Bydlení Mazanka v Praze 8. Z administrativních center zvítězila Luxembourg Plaza v Praze 3, v kategorii obchodních center dominovalo Centrum Chodov a mezi hotely zvítězil Chateau Mcely ve stejnojmenné obci u Nymburku.
Bydlení Mazanka, kde je sto jednasedmdesát bytů, si ocenění podle devítičlenné odborné poroty zasloužilo díky vysoké kvalitě projektu, estetickou zajímavostí a komerčním úspěchem. Nyní je prodáno devadesát sedm procent bytů. Luxembourg Plaza zapůsobila zdařilou kombinací kancelářské a hotelové funkce. Centrum Chodov si vítězství odneslo především za rozmanitost zastoupení obchodních značek. Hotel Chateau Mcely porota ocenila za citlivý přístup při obnově chátrajícího zámku a jeho zdařilou proměnu v hotel.
Zvláštní cenu poroty získala rekonstrukce usedlosti Ladronka v Praze 6. Tento bývalý statek ze 17. století vytvořil s přilehlým parkem prostředí pro odpočinek, sport a společenský život.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.