Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
Česko zná nejlepší realitní projekty

Nejlepší české realitní projekty se opět dočkaly svého ocenění. V jubilejním desátém ročníku prestižní soutěže "Nejlepší z realit - Best of Realty" zvítězil například pražský polyfunkční dům L'Ocelot, mostecké obchodní centrum Central či benešovský hotel Karlov.


O ocenění letos usilovalo 37 projektů ve čtyřech základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, nákupní centra a hotely. O nominaci na ocenění titulem "Nejlepší z realit 2008" se mohly ucházet stavby dokončené v Česku po prvním lednu loňského roku.

Osmičlenná porota rozhodovala na základě výběru lokality, urbanistického a architektonického řešení, kvality realizace a zejména úspěšnosti na realitním trhu.

Letošní ročník soutěže se nevyhnul diskusím o situaci na světových finančních trzích. "Zatímco předchozí ročníky se odehrávaly v prostředí rostoucího trhu a optimismu, letos tomu bylo jinak. Soutěž samotná ovšem reflektuje období předchozích dvou let, takže případné dopady finanční krize uvidíme až v letech příštích," řekl předseda poroty Kamil Kosman.

Nejpočetnější byly v soutěži jako obvykle zastoupeny rezidenční projekty a hotely. Zatímco však na českém rezidenčním trhu nového bydlení vládne stále hlavní město, u hotelů je již druhým rokem situace přesně opačná - dvě třetiny projektů byly mimopražské. Stále méně investorů se také pouští do rekonstrukce kanceláří a preferuje novostavby.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.