Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Česko zná nejlepší realitní projekty

Nejlepší české realitní projekty se opět dočkaly svého ocenění. V jubilejním desátém ročníku prestižní soutěže "Nejlepší z realit - Best of Realty" zvítězil například pražský polyfunkční dům L'Ocelot, mostecké obchodní centrum Central či benešovský hotel Karlov.


O ocenění letos usilovalo 37 projektů ve čtyřech základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, nákupní centra a hotely. O nominaci na ocenění titulem "Nejlepší z realit 2008" se mohly ucházet stavby dokončené v Česku po prvním lednu loňského roku.

Osmičlenná porota rozhodovala na základě výběru lokality, urbanistického a architektonického řešení, kvality realizace a zejména úspěšnosti na realitním trhu.

Letošní ročník soutěže se nevyhnul diskusím o situaci na světových finančních trzích. "Zatímco předchozí ročníky se odehrávaly v prostředí rostoucího trhu a optimismu, letos tomu bylo jinak. Soutěž samotná ovšem reflektuje období předchozích dvou let, takže případné dopady finanční krize uvidíme až v letech příštích," řekl předseda poroty Kamil Kosman.

Nejpočetnější byly v soutěži jako obvykle zastoupeny rezidenční projekty a hotely. Zatímco však na českém rezidenčním trhu nového bydlení vládne stále hlavní město, u hotelů je již druhým rokem situace přesně opačná - dvě třetiny projektů byly mimopražské. Stále méně investorů se také pouští do rekonstrukce kanceláří a preferuje novostavby.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.