Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
Nejlepší z realit

O vítězích jubilejního 10. ročníku prestižní soutěže "Nejlepší z realit - Best of Realty" rozhodla osmičlenná odborná porota, jejímiž členy byli respektovaní odborníci z řad developerů, agentur pro výzkum trhu, architektů i realitních agentů.

O ocenění letos usilovalo 37 projektů ve čtyřech základních kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Soutěž jako každoročně probíhala pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. O nominaci na ocenění titulem "Nejlepší z realit 2008" se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2007.

V nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů (celkem 15 soutěžících projektů) porotci postavili nejvýše polyfunkční dům L'Ocelot v Praze 9, u něhož ocenili originální pojetí a kvalitní stavební realizaci. Z nových administrativních center si vítězství odnáší III. etapa komplexu Avenir Business Park v Praze 5. Porota cenu udělila za kvalitu, flexibilitu a funkčnost. Kategorii obchodních center dominovalo mostecké obchodní centrum Central jako příklad toho, že velké moderní nákupní centrum, pozdvihující střed města, lze vybudovat i mimo regionální metropole. V kategorii hotelů získal titul hotel Karlov v Benešově, a to za harmonické spojení historických budov s vysokými nároky hotelových hostů.

Držitelem ceny "Award for Excellence", kterou uděluje Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, se stal Ing. Kamil Kosman, předseda dozorčí rady ARTN a ředitel úseku realitních obchodů České spořitelny. Zvláštní cenu poroty letos získala administrativní budova CITY Tower v Praze 4. U tohoto projektu porota ocenila odvahu, s níž developer vstoupil na dlouhodobě problematické území, vytrvalost, se kterou prosazoval svou vizi, úroveň, na níž od prvopočátku koncipoval svůj projekt, a v neposlední řadě i úspěšnou realizaci projektu. Cena čtenářů mediálních partnerů patří projektu Steinova vila v Praze v kategorii Rezidenčních projektů.

Pokud jde o další ocenění, v kategorii Rezidenční projekty se umístily na 2. místě Zahrady Uhříněves, Praha 10, na 3. místě Bytové domy Na Vyhlídce, Praha 9. Kategorie Nová administrativní centra měla na 2. místě CORSO II A, Praha 8, na 3. místě GEMINI, Praha 4. Jako druhá skončila v kategorii Nákupní centra Nákupní galerie Fénix Vysočanská, Praha 9, třetí bylo Obchodní centrum Nisa, Liberec. Druhou příčku v kategorii Hotely obsadilo Kongresové a sportovně rekreační centrum Janské Lázně /Omnia hotel, třetí byl Hotel Kašperk, Kašperské Hory.

Více informací o prestižní soutěži na www.bestofrealty.cz.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.