Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

5.11.2014, 16:19 - e15.cz

Best of Realty potvrdila oživení realitního trhu

Realitní trh je minimálně pro tento rok venku z krize, což potvrdil i letošní ročník prestižní soutěže Best of Realty o nejlepší realitní projekty. Po delším období se do klání pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zapojilo téměř čtyřicet projektů.
5.11.2014, 16:16 - ihned.cz

V prestižní realitní soutěži bodovaly stavby miliardářů i firem z regionů

- Za nejlepší nové administrativní centrum porotci označili Quadrio.
- Tento komplex, jenž vyrostl v centru Prahy nad stanicí metra Národní třída, zahrnuje vedle kancelářských ploch také obchody a luxusní byty.
- Do Quadria přesune své sídlo developer projektu - skupina CPI podnikatele Radovana Vítka.
10.12.2013, 8:25 - Česká televize

Reportáž České televize v pořadu Z metropole

Dnešní Platnéřskou ulicí procházela jedna z hlavních cest středověké Prahy: Ze Staroměstského náměstí až k vltavskému brodu. Asi od poloviny 14. století tu začaly převažovat dílny platnéřů, kde se z kovových plátů vyráběly části brnění. Platnéřská ulice dnes přitahuje hoteliéry. Tamní pětihvězdičkový hotel se pyšní čerstvým oceněním The Best of Realty pro rok 2013.
12.11.2013, 11:59 - http://www.skypaper.cz

Soutěž Best of Realty ocenila nejlepší projekty

Nejlepší projekty českého realitního trhu za uplynulý rok byly vyhlášeny v rámci 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti kategoriích. Rozhodujícími kritérii byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Informují o tom pořadatelé akce.
12.11.2013, 12:00 - http://ekonom.ihned.cz

Nejlepší z realit: Pražské secesní domy, vítkovický Gong i bývalé Rudé právo

V soutěži Best of Realty bodovaly i projekty mimo hlavní město.
12.11.2013, 10:26 - http://www.novinky.cz

Nejlepší realitou se stal komplex Rivergate i nové OC Černý Most

V noci na středu byly vyhlášeny nejlepší realitní stavby roku. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty” rozhodla osmičlenná odborná porota. V nejpočetnější kategorii rezidenčních projektů porotci zvolili jako nejlepší luxusní komplex Rivergate se soukromou lázeňskou částí.
12.11.2013, 10:24 - http://stavitel.ihned.cz

Soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit má vítěze

Byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Časopis Stavitel je mediálním partnerem soutěže.
12.11.2013, 10:22 - http://www.stavebni-forum.cz

BEST OF REALTY ZNÁ VÍTĚZE LETOŠNÍHO ROČNÍKU

Na slavnostním galavečeru byly v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Tomášem Drtinou ze společnosti INCOMA GfK. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti základních kategoriích. Dále byla udělena také Cena ARTN „Award for Excellence“ a Cena čtenářů.
12.11.2013, 10:22 - http://imaterialy.dumabyt.cz/

Soutěž Best of Realty – Nejlepší z realit 2013 – výsledky

Na slavnostním galavečeru byly včera 5. 11. 2013 v Praze v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 15. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota.
16.10.2013, 14:04 - http://zpravy.idnes.cz

O co se lze ucházet?

Když loni uspěla kancelářská budova Main Point Karlín na prestižním realitním veletrhu MIPIM ve francouzském Cannes, byla to velká událost. Letos se podobný úspěch neopakoval.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.