Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

13.11.2017, 14:54 - https://imaterialy.dumabyt.cz

Soutěž Best of Realty 2017 – výsledky

Na slavnostním galavečeru byly 7. listopadu v Praze v Kongresovém centru České národní banky vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 19. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Korporátní bankovnictví).
13.11.2017, 14:53 - http://skypaper.cz

Realitními projekty DOCK, Mechanica, Centrum Chodov nebo Theresian Hotel

V 19. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty zvítězily v jednotlivých kategoriích rezidenční projekt DOCK River Watch 2 v Praze 8, administrativní centrum Mechanica v Praze 5, rozšíření obchodního Centra Chodov, Theresian Hotel & Spa v Olomouci a CTPark v Plané nad Lužnicí. Mezi projekty menšího rozsahu vyhrála Villa Atrium Bubeneč.
13.11.2017, 14:51 - https://www.kdechcibydlet.cz

Ceny Best of Realty - Nejlepší z realit 2017 jsou rozdány. A kdo se letos titulem pyšní?

Na slavnostním galavečeru byly včera v Praze v Kongresovém centru České národní banky vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům tuzemského realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích již 19. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty rozhodla osmičlenná odborná porota, jejímiž členy byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností.
13.11.2017, 14:50 - https://zpravy.aktualne.cz

Kdo získal "realitní Oscary"? Známe nejlepší bytové domy, hotely i kanceláře

Vítěze 19. ročníku soutěže Best of Realty vybrala osmičlenná odborná porota. Vedle zástupců profesních sdružení v ní zasedli bankéři, realitní poradci či samotní uživatelé nemovitostí. U přihlášených projektů hodnotili lokalitu, urbanistické a architektonické řešení, kvalitu provedení a úspěšnost na realitním trhu.
13.11.2017, 14:49 - https://www.denik.cz/

Nejlepší stavby: Byty v areálu bývalé továrny na letecké motory či kostel

V klání Best of Realty soutěžilo celkem 43 projektů. Po roce se udělovala i cena za nejlepší nákupní centrum. Zvláštní cenu obdržel netradiční svatostánek.
13.11.2017, 14:46 - https://archiv.ihned.cz

Realitní "Oscary" vyzobali velcí developeři v Praze, ukazují letošní výsledky soutěže Best of Realty

Vítězové 19. ročníku Best of Realty byli vyhlášeni v úterý večer v Kongresovém centru České národní banky v Praze. Letos byla odborná porota osmičlenná a vedle zástupců profesních sdružení v ní zasedli bankéři, realitní poradci či samotní uživatelé nemovitostí. Porota hodnotila u přihlášených projektů lokalitu, urbanistické a architektonické řešení, kvalitu realizace a úspěšnost na realitním trhu.
16.2.2017, 8:43 - materiály pro stavbu___

Best of Realty – Nejlepší z realit 2016 – výsledky


30.1.2017, 13:09 - kancelare.cz

Best of Realty - nejlepší z realit 2016

Vítězem kategorie Rezidenční projekty většího rozsahu (nad 25 bytových jednotek) se stal projekt U cukrovaru – bytové domy Elča a Emča developera Skanska Reality.
24.11.2016, 12:22 - transport-logistika.cz

Úspěšný projekt CTP: Hotel Courtyard by Marriott v Brně získal 2. místo v prestižní soutěži Best of Realty 2016

Hotel Courtyard by Marriott v Brně získal v nejprestižnější soutěži ve svém oboru druhé místo v kategorii „Hotely“. Projekt společnosti CTP byl oceněn za rozvoj a výrazné rozšíření kvalitních hotelových služeb v Brně.
24.11.2016, 12:21 - aktualne.cz

Známe nejlepší realitní projekty roku. Uspěly nové bytové domy i záchrana chátrajících míst

Osmnáctý ročník soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty zná vítěze. Nejlepší projekty vybrala devítičlenná odborná porota − vedle realitních poradců a zástupců profesních sdružení jsou mezi nimi i bankéři. Posuzuje projekty podle lokality, urbanistického a architektonického řešení, kvality realizace a zejména úspěšnosti na realitním trhu.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.