Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

6.12.2015, 15:59 - www.logisticsatoz.com

Soutěž „Best of Realty – Nejlepší z realit“ zná vítěze letošního ročníku

Na slavnostním galavečeru byly včera v pražském Kongresovém sále ČNB vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Kategorii skladových a průmyslových areálů ovládl projekt pro společnost VF Corporation realizovaný v parku P3 Prague D8.
6.12.2015, 15:59 - www.novinky.cz/bydleni

Další ročník soutěže Nejlepší z realit zná své vítěze

Své vítěze zná letošní ročník prestižní soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit. Osmičlenná odborná porota vybírala ze 37 projektů v pěti základních kategoriích.

6.12.2015, 15:59 - www.rtvplus.cz

Soutěž Nejlepší z realit zná své vítěze

Praha 12. listopadu - Na slavnostním galavečeru byly včera v Praze v Kongresovém sále České národní banky vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 17. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota.
6.12.2015, 15:59 - stavebni-forum.cz

Letošní výsledky Best of Realty signalizují posun ke kvalitě

Na slavnostním galavečeru byly 11.11. vyhlášeny výsledky 17. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích rozhodla odborná porota v čele s Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking). O ocenění letos usilovalo celkem 37 projektů v pěti základních kategoriích. Uděleny byly také Zvláštní cena poroty, Cena ARTN „Award for Excellence“, Cena čtenářů a nově také Cena Erste Corporate Banking pod patronací generálního partnera soutěže.
6.12.2015, 15:58 - imaterialy.cz

Soutěž Best of Realty – Nejlepší z realit 2015 – výsledky

Na slavnostním galavečeru byly včera 11. 11. 2015 v Praze v Kongresovém sále České národní banky vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 17. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking).
6.12.2015, 15:45 - skypaper.cz

Soutěž „Best of Realty“ ocenila vítěze letošního ročníku

17. ročník soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ zná své vítěze. O ocenění letos usilovalo 37 projektů v pěti základních kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Informují o tom pořadatelé soutěže.
19.3.2015, 9:46 - Doma Dnes

Realitní trháky roku

Po delším období útlumu se odeznívání realitní krize projevilo i v soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty. Letos o ceny zápolilo téměř 40 projektů, velká většina z Prahy, 16 z nich patřilo bydlení.
4.12.2014, 7:15 - Právo

Nejlepší realitou je Vila Na Výsluní

Na slavnostním galavečeru v Kongresovém centru České národní banky v Praze byly vyhlášeny výsledky šestnáctého ročníku soutěže "Nejlepší z realit – Best of Realty", která je v tuzemsku považována za nejprestižnější ve svém oboru.
21.11.2014, 12:21 - www.estav.cz

Soutěž „ BEST OF REALTY“ zná svého vítěze

O vítězích 16. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking).
20.11.2014, 14:45 - Česká televize

Reportáž České televize v pořadu Zprávy ve 23


strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.