Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUPRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

9.11.2014, 17:57 - http://space-in.cz/

Soutež Nejlepší z realit zná vítěze

Slavnostní galavečer proběhl v Kongresovém centru České národní banky. Kromě cen v šesti hlavních kategoriích byla udělena také Zvláštní cena poroty, Cena ARTN (Asociace rozvoje trhu nemovitostí) „Award for Excellence“ a Cena čtenářů.
5.11.2014, 16:22 - http://skypaper.cz/

Soutěž Best of Realty zná vítěze letošního ročníku

Vítěze 16. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ určila porota z celkem 42 projektů v šesti základních kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Oznámili to pořadatelé.
5.11.2014, 16:20 - www.stavebni-forum.cz

Best of Realty 2014 zná vítěze

Na galavečeru v Kongresovém centru ČNB byly včera vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O nominaci na ocenění titulem „Nejlepší z realit 2014“ se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2013, a to v kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, obchodní centra, hotely, skladové a průmyslové areály a rekonstruované kancelářské budovy.
5.11.2014, 16:19 - e15.cz

Best of Realty potvrdila oživení realitního trhu

Realitní trh je minimálně pro tento rok venku z krize, což potvrdil i letošní ročník prestižní soutěže Best of Realty o nejlepší realitní projekty. Po delším období se do klání pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zapojilo téměř čtyřicet projektů.
5.11.2014, 16:16 - ihned.cz

V prestižní realitní soutěži bodovaly stavby miliardářů i firem z regionů

- Za nejlepší nové administrativní centrum porotci označili Quadrio.
- Tento komplex, jenž vyrostl v centru Prahy nad stanicí metra Národní třída, zahrnuje vedle kancelářských ploch také obchody a luxusní byty.
- Do Quadria přesune své sídlo developer projektu - skupina CPI podnikatele Radovana Vítka.
10.12.2013, 8:25 - Česká televize

Reportáž České televize v pořadu Z metropole

Dnešní Platnéřskou ulicí procházela jedna z hlavních cest středověké Prahy: Ze Staroměstského náměstí až k vltavskému brodu. Asi od poloviny 14. století tu začaly převažovat dílny platnéřů, kde se z kovových plátů vyráběly části brnění. Platnéřská ulice dnes přitahuje hoteliéry. Tamní pětihvězdičkový hotel se pyšní čerstvým oceněním The Best of Realty pro rok 2013.
12.11.2013, 11:59 - http://www.skypaper.cz

Soutěž Best of Realty ocenila nejlepší projekty

Nejlepší projekty českého realitního trhu za uplynulý rok byly vyhlášeny v rámci 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti kategoriích. Rozhodujícími kritérii byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Informují o tom pořadatelé akce.
12.11.2013, 12:00 - http://ekonom.ihned.cz

Nejlepší z realit: Pražské secesní domy, vítkovický Gong i bývalé Rudé právo

V soutěži Best of Realty bodovaly i projekty mimo hlavní město.
12.11.2013, 10:26 - http://www.novinky.cz

Nejlepší realitou se stal komplex Rivergate i nové OC Černý Most

V noci na středu byly vyhlášeny nejlepší realitní stavby roku. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty” rozhodla osmičlenná odborná porota. V nejpočetnější kategorii rezidenčních projektů porotci zvolili jako nejlepší luxusní komplex Rivergate se soukromou lázeňskou částí.
12.11.2013, 10:24 - http://stavitel.ihned.cz

Soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit má vítěze

Byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Časopis Stavitel je mediálním partnerem soutěže.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.