Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

9.11.2014, 17:57 - http://space-in.cz/

Soutež Nejlepší z realit zná vítěze

Slavnostní galavečer proběhl v Kongresovém centru České národní banky. Kromě cen v šesti hlavních kategoriích byla udělena také Zvláštní cena poroty, Cena ARTN (Asociace rozvoje trhu nemovitostí) „Award for Excellence“ a Cena čtenářů.
5.11.2014, 16:22 - http://skypaper.cz/

Soutěž Best of Realty zná vítěze letošního ročníku

Vítěze 16. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ určila porota z celkem 42 projektů v šesti základních kategoriích. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Oznámili to pořadatelé.
5.11.2014, 16:20 - www.stavebni-forum.cz

Best of Realty 2014 zná vítěze

Na galavečeru v Kongresovém centru ČNB byly včera vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O nominaci na ocenění titulem „Nejlepší z realit 2014“ se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2013, a to v kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, obchodní centra, hotely, skladové a průmyslové areály a rekonstruované kancelářské budovy.
5.11.2014, 16:19 - e15.cz

Best of Realty potvrdila oživení realitního trhu

Realitní trh je minimálně pro tento rok venku z krize, což potvrdil i letošní ročník prestižní soutěže Best of Realty o nejlepší realitní projekty. Po delším období se do klání pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zapojilo téměř čtyřicet projektů.
5.11.2014, 16:16 - ihned.cz

V prestižní realitní soutěži bodovaly stavby miliardářů i firem z regionů

- Za nejlepší nové administrativní centrum porotci označili Quadrio.
- Tento komplex, jenž vyrostl v centru Prahy nad stanicí metra Národní třída, zahrnuje vedle kancelářských ploch také obchody a luxusní byty.
- Do Quadria přesune své sídlo developer projektu - skupina CPI podnikatele Radovana Vítka.
10.12.2013, 8:25 - Česká televize

Reportáž České televize v pořadu Z metropole

Dnešní Platnéřskou ulicí procházela jedna z hlavních cest středověké Prahy: Ze Staroměstského náměstí až k vltavskému brodu. Asi od poloviny 14. století tu začaly převažovat dílny platnéřů, kde se z kovových plátů vyráběly části brnění. Platnéřská ulice dnes přitahuje hoteliéry. Tamní pětihvězdičkový hotel se pyšní čerstvým oceněním The Best of Realty pro rok 2013.
12.11.2013, 11:59 - http://www.skypaper.cz

Soutěž Best of Realty ocenila nejlepší projekty

Nejlepší projekty českého realitního trhu za uplynulý rok byly vyhlášeny v rámci 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti kategoriích. Rozhodujícími kritérii byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Informují o tom pořadatelé akce.
12.11.2013, 12:00 - http://ekonom.ihned.cz

Nejlepší z realit: Pražské secesní domy, vítkovický Gong i bývalé Rudé právo

V soutěži Best of Realty bodovaly i projekty mimo hlavní město.
12.11.2013, 10:26 - http://www.novinky.cz

Nejlepší realitou se stal komplex Rivergate i nové OC Černý Most

V noci na středu byly vyhlášeny nejlepší realitní stavby roku. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty” rozhodla osmičlenná odborná porota. V nejpočetnější kategorii rezidenčních projektů porotci zvolili jako nejlepší luxusní komplex Rivergate se soukromou lázeňskou částí.
12.11.2013, 10:24 - http://stavitel.ihned.cz

Soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit má vítěze

Byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Časopis Stavitel je mediálním partnerem soutěže.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.