Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUPRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

12.11.2013, 10:22 - http://www.stavebni-forum.cz

BEST OF REALTY ZNÁ VÍTĚZE LETOŠNÍHO ROČNÍKU

Na slavnostním galavečeru byly v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Tomášem Drtinou ze společnosti INCOMA GfK. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti základních kategoriích. Dále byla udělena také Cena ARTN „Award for Excellence“ a Cena čtenářů.
12.11.2013, 10:22 - http://imaterialy.dumabyt.cz/

Soutěž Best of Realty – Nejlepší z realit 2013 – výsledky

Na slavnostním galavečeru byly včera 5. 11. 2013 v Praze v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 15. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota.
16.10.2013, 14:04 - http://zpravy.idnes.cz

O co se lze ucházet?

Když loni uspěla kancelářská budova Main Point Karlín na prestižním realitním veletrhu MIPIM ve francouzském Cannes, byla to velká událost. Letos se podobný úspěch neopakoval.

Nejzajímavější domy z architektonických soutěží a výstav v roce 2012

Každým rokem se architekti se svými projekty účastní řady významných oborových soutěží. Některé stavby jsou pak natolik unikátní, že zvítězí i "na více frontách". Prohlédněte si, které nové a zrekonstruované domy či veřejné stavby letos zaujaly odborné poroty tuzemských a zahraničních soutěží.
7.12.2012, 12:14 - www.ostrava.cz

Forum a IQ Ostrava oceněny v soutěži Best of Realty

Soutěž Nejlepší z realit - Best of Realty 2012 letos udělovala ceny v pěti základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře, obchodní centra a hotely.
6.12.2012, 14:35 - Doma Dnes

Nejlepší realitní projekty

14. ročník soutěže ‚Nejlepší z realit – Best of Realty‘ už má vítěze. Zejména v kategorii rezidenčního bydlení bylo z čeho vybírat – přihlášeno do ní bylo 18 projektů.
6.12.2012, 14:03 - http://www.buildingnews.cz

Lipno se jako jediná obec v ČR může pyšnit oceněním „Best of Realty“

Prestiže i uznání se dočkalo Lipno nad Vltavou, které jako vůbec první sídlo v České republice získalo Zvláštní cenu odborné poroty v odborníky oceňované soutěži Nejlepší z realit – Best of Realty. Porotci cenu udělili za strategicky propracovaný dlouhodobý územní a stavební rozvoj, jenž velmi úspěšně kombinuje investice veřejného a soukromého sektoru, a to zejména v oblasti cestovního ruchu. Za celou čtrnáctiletou historii soutěže je to poprvé, co se držitelem ocenění stala obec.

Soutěž Nejlepší letošní projekty

BEST OF REALTY I REALITNÍ PROJEKT ROKU – DVĚ TUZEMSKÉ SOUTĚŽE VYHLAŠOVALY NEJLEPŠÍ PROJEKTY. U OBOU USPĚLA PRAHA.
22.11.2012, 16:42 - denik.obce.cz

Lipno n. V. pomůže v rozvoji i prestižní cena Nejlepší z realit

Lipnu nad Vltavou pomůže v dalším rozvoji prestižní cena Nejlepší z realit -- Best of Realty. Porotci udělili zvláštní cenu obci o 600 obyvatelích za strategicky propracovaný dlouhodobý územní a stavební rozvoj, jenž velmi úspěšně kombinuje investice veřejného a soukromého sektoru, a to zejména v cestovním ruchu. "Za čtrnáctiletou historii soutěže je to poprvé, co se držitelem ocenění stala obec," řekl dnes novinářům starosta Lipna Zdeněk Zídek (SNK).
15.11.2012, 11:32 - http://ekonom.ihned.cz/

Nejlepší komerční nemovitosti roku

Soutěž Best of Realty ukazuje, že trh se vzpamatovává z krize.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.