Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích médiích.

 

5.11.2014, 16:19 - e15.cz

Best of Realty potvrdila oživení realitního trhu

Realitní trh je minimálně pro tento rok venku z krize, což potvrdil i letošní ročník prestižní soutěže Best of Realty o nejlepší realitní projekty. Po delším období se do klání pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zapojilo téměř čtyřicet projektů.
5.11.2014, 16:16 - ihned.cz

V prestižní realitní soutěži bodovaly stavby miliardářů i firem z regionů

- Za nejlepší nové administrativní centrum porotci označili Quadrio.
- Tento komplex, jenž vyrostl v centru Prahy nad stanicí metra Národní třída, zahrnuje vedle kancelářských ploch také obchody a luxusní byty.
- Do Quadria přesune své sídlo developer projektu - skupina CPI podnikatele Radovana Vítka.
10.12.2013, 8:25 - Česká televize

Reportáž České televize v pořadu Z metropole

Dnešní Platnéřskou ulicí procházela jedna z hlavních cest středověké Prahy: Ze Staroměstského náměstí až k vltavskému brodu. Asi od poloviny 14. století tu začaly převažovat dílny platnéřů, kde se z kovových plátů vyráběly části brnění. Platnéřská ulice dnes přitahuje hoteliéry. Tamní pětihvězdičkový hotel se pyšní čerstvým oceněním The Best of Realty pro rok 2013.
12.11.2013, 11:59 - http://www.skypaper.cz

Soutěž Best of Realty ocenila nejlepší projekty

Nejlepší projekty českého realitního trhu za uplynulý rok byly vyhlášeny v rámci 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti kategoriích. Rozhodujícími kritérii byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Informují o tom pořadatelé akce.
12.11.2013, 12:00 - http://ekonom.ihned.cz

Nejlepší z realit: Pražské secesní domy, vítkovický Gong i bývalé Rudé právo

V soutěži Best of Realty bodovaly i projekty mimo hlavní město.
12.11.2013, 10:26 - http://www.novinky.cz

Nejlepší realitou se stal komplex Rivergate i nové OC Černý Most

V noci na středu byly vyhlášeny nejlepší realitní stavby roku. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty” rozhodla osmičlenná odborná porota. V nejpočetnější kategorii rezidenčních projektů porotci zvolili jako nejlepší luxusní komplex Rivergate se soukromou lázeňskou částí.
12.11.2013, 10:24 - http://stavitel.ihned.cz

Soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit má vítěze

Byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Časopis Stavitel je mediálním partnerem soutěže.
12.11.2013, 10:22 - http://www.stavebni-forum.cz

BEST OF REALTY ZNÁ VÍTĚZE LETOŠNÍHO ROČNÍKU

Na slavnostním galavečeru byly v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 15. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Tomášem Drtinou ze společnosti INCOMA GfK. O ocenění letos usilovalo celkem 42 projektů v šesti základních kategoriích. Dále byla udělena také Cena ARTN „Award for Excellence“ a Cena čtenářů.
12.11.2013, 10:22 - http://imaterialy.dumabyt.cz/

Soutěž Best of Realty – Nejlepší z realit 2013 – výsledky

Na slavnostním galavečeru byly včera 5. 11. 2013 v Praze v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 15. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota.
16.10.2013, 14:04 - http://zpravy.idnes.cz

O co se lze ucházet?

Když loni uspěla kancelářská budova Main Point Karlín na prestižním realitním veletrhu MIPIM ve francouzském Cannes, byla to velká událost. Letos se podobný úspěch neopakoval.
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.