Vyhlášení výsledků 22. ročníku soutěže se přesouvá do ledna roku 2021

Photo by Sharosh Rajasekher
Vážení přátelé soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit,

blíží se termín vyhlášení výsledků 22. ročníku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit, který je stanoven na 18. 11. 2020 ve Foru Karlín v Praze 8. Odborná porota již od září zasedá a z nominovaných projektů vybírá letošní vítěze a oceněné, organizátoři soutěže pracují na tom, aby slavnostní večer spojený s vyhlášením výsledků mohl proběhnout tak, jak jej všichni známe z předchozích let.

S rostoucím napětím sledujeme vývoj koronavirové epidemie a opatření, která se mohou týkat akcí našeho typu, abychom se jim přizpůsobili a zároveň připravili event, která dostojí svému jménu a prestiži. 

Rádi bychom vás informovali o tom, že v každém případě chceme vyhlášení výsledků této soutěže s více než 20letou tradicí zrealizovat "naživo", aby se na akci mohli setkat všichni soutěžící i další osobnosti, jejichž činnost souvisí s realitním trhem. Věříme tedy, že pochopíte, že jsme se pod vlivem všech okolností rozhodli slavnostní večer spojený s vyhlášením výsledků 22. ročníku soutěže o nejlepší tuzemské developerské projekty přesunout z listopadu 2020 do "lepších časů". 

V současné chvíli (13. 10. 2020) jsou pro galavečer Best of Realty 2020 ve Foru Karlín rezervovány dva termíny, a to 21. ledna a 26. ledna 2021. Prosím, vyznačte si uvedená data ve svých diářích, o definitivním výběru jednoho z nich Vás budeme samozřejmě informovat.

Prosím, sledujte naše webové stránky či sociální sítě. Nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu či e-mailu. Bude-li to v našich silách, zodpovíme všechny vaše dotazy.
Děkujeme vám za vaši přízeň, těšíme se na setkání s vámi.

Za organizátory soutěže
Jana Hrabětová, David Krejčí