Galavečer

Zúčastněte se večera plného realitních hvězd

Mám zájem
Interiér Fóra Karlín.
Slavnostní večer pořádaný u příležitosti vyhlášení výsledků 26. ročníku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit se koná v úterý 12. listopadu 2024. 

 Vstupenky - ceny pro ročník 2024 (ceny bez DPH) 
  • Cena: 10 900 Kč/os.
  • Cena pro člena ARTN: 7 900 Kč/os.

Upozornění:
Průběh akce je organizátorem, společností BEST OF REALTY, či zástupci médii, kteří se akce zúčastní, zaznamenáván, a to formou fotografií a videa (zvukově obrazový záznam). Do záznamu mohou být zařazeny osobnostní atributy a projevy osobní povahy účastníků akce.
Fotografie a videa z akce mohou být zveřejněny prostřednictvím interních i externích komunikačních kanálů organizátora pro komunikaci a marketingovou prezentaci soutěže, jednotlivých partnerů akce, soutěžících. Jedná se zejména o webové stránky organizátora a soutěžících / vítězů a oceněných, interní newslettery a publikace i sociální sítě a ve všech formátech.  

Připomeňte si předchozí ročníky 

Slavnostní večer konaný u příležitosti vyhlášení výsledků 25. ročníku soutěže proběhl 14. 11. 2023 ve Fóru Karlín v Praze 8.
Fotogalerie z galavečera

Slavnostní večer konaný u příležitosti vyhlášení výsledků 24. ročníku soutěže proběhl 15. 11. 2022 ve Fóru Karlín v Praze 8.
Fotogalerie z galavečera

Na slavnostním večeru, který u příležitosti vyhlášení výsledků 23. ročníku soutěže proběhl 9. listopadu 2021 ve Fóru Karlín, byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za rok 2020/2021.

Na slavnostním večeru, který u příležitosti vyhlášení výsledků 22. ročníku soutěže proběhl 17. února 2021 v přímém přenosu ze studia ve Spojce Karlín, byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za rok 2019/2020.
Nestihli jste přímý přenos vyhlášení výsledků?
Záznam celého večera.

Oceněným projektům, resp. jejich developerům, byla členy poroty a zástupci partnerů soutěže předána originální skleněná cena a plaketa oznamující ocenění v daném roce. Tato plaketa je zároveň určena k označení oceněné nemovitosti. Další plakety si lze objednat na e-mailové adrese pořadatele.

Fakturační údaje

Dodací adresa
pokud je jiná, než uvedená