Galavečer

Zúčastněte se večera plného realitních hvězd

Mám zájem
Interiér Fóra Karlín.

VSTUPENKY NA GALAVEČER

Slavnostní večer konaný u příležitosti vyhlášení výsledků 24. ročníku soutěže proběhl 15. 11. 2022 ve Foru Karlín v Praze 8.

Upozornění:
Průběh akce bude organizátorem, společností BEST OF REALTY, či zástupci médii, kteří se akce zúčastní, zaznamenáván, a to formou fotografií a videa (zvukově obrazový záznam). Do záznamu mohou být zařazeny osobnostní atributy a projevy osobní povahy účastníků akce.
Fotografie a videa z akce mohou být zveřejněny prostřednictvím interních i externích komunikačních kanálů organizátora pro komunikaci a marketingovou prezentaci soutěže, jednotlivých partnerů akce, soutěžících. Jedná se zejména o webové stránky organizátora a soutěžících / vítězů a oceněných, interní newslettery a publikace i sociální sítě a ve všech formátech.  

Připomeňte si uplynulé ročníky 

Vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší realitní projekty uplynulého roku probíhá na galavečeru, jehož se pravidelně účastní čtyři stovky osobností z českého i zahraničního realitního trhu a souvisejících oborů.

Na slavnostním večeru, který u příležitosti vyhlášení výsledků 23. ročníku soutěže proběhl 9. listopadu 2021 ve Foru Karlín, byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za rok 2020/2021.

Na slavnostním večeru, který u příležitosti vyhlášení výsledků 22. ročníku soutěže proběhl 17. února 2021 v přímém přenosu ze studia ve Spojce Karlín, byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za rok 2019/2020.
Nestihli jste přímý přenos vyhlášení výsledků?
Záznam celého večera.

Na slavnostním galavečeru, který u příležitosti konání 21. ročníku soutěže proběhl 12. listopadu 2019 ve Foru Karlín, byly vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za rok 2018/2019.
Prohlédněte si video z galavečera

Oceněným projektům, resp. jejich developerům, byla členy poroty a zástupci partnerů soutěže předána originální skleněná cena a plaketa oznamující ocenění v daném roce. Tato plaketa je zároveň určena k označení oceněné nemovitosti. Další plakety si lze objednat na e-mailové adrese pořadatele.

Fakturační údaje

Dodací adresa
pokud je jiná, než uvedená