Partneři

Děkujeme všem partnerům, kteří významným způsobem přispívají k přípravě a průběhu soutěže o nejlepší realitní projekty v České republice

První národní budova v Detroitu.

Generální partner

Kořeny České spořitelny, a.s. sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. S počtem 4,6 milionu klientů je největší bankou na českém trhu a disponuje nejširší pobočkovou sítí. Orientuje se na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací. Na českém kapitálovém trhu patří mezi významné obchodníky s cennými papíry. Česká spořitelna je moderní banka, která sleduje a sama aktivně využívá novinky v oblasti moderních technologií či se v některých případech (např. ve sféře otevřeného bankovnictví) přímo podílí na jejich vývoji.
Česká spořitelna logo

Partner Síně slávy

Tým Deloitte zaměřený na Real Estate nabízí komplexní poradenství a řešení pro komerční i rezidenční nemovitosti a oblast stavebnictví. Na webu rwww.deloitte.cz/REport pravidelně shromažďuje důležitá data, tržní indikátory, transakce i novinky z realitního světa, a vydává odborné publikace. Pod jednou střechou pak klienti díky provázanosti jednotlivých oddělení získají i další poradenství, a to v oblastech investic, oceňování, tržních analýz, daní, práva, finančního poradenství či auditu.
Deloitte logo

Pořádáno pod záštitou

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí („ARTN“) je neziskové občanské sdružení, jehož členové jsou předními osobnostmi z nejrůznějších oblastí trhu nemovitostí. Vliv a rozsah rozvinutých aktivit je zaměřen především na širokou veřejnost.
artn logo

Partneři galavečera

Advokátní kancelář bnt  působí v Praze již od roku 2003 a je součástí mezinárodní advokátní kanceláře bnt attorneys in CEE, která je jednou z předních kanceláří zaměřených na region střední a východní Evropy. V současné době tvoří rostoucí mezinárodní tým více než 40 odborníků, kteří poskytují právní poradenství ve všech klíčových oblastech obchodního práva, a to jak zahraničním investorům, tak českým klientům. Kancelář je pravidelně kladně hodnocena v nezávislých publikacích a mezinárodních ratingových žebříčcích, konkrétně Legal 500 nebo Chambers & Partners.
btn logo
SIKO pomáhá vytvořit zákazníkovi skvělé prostředí, aby se mu doma žilo krásně i za 10 let. Umí se vcítit do zákazníkových potřeb. Šetří mu čas, peníze a starosti. Poskytuje komplexní řešení od inspirace, přes výběr, návrh a zaměření až po finální realizaci. Spojilo síly se švýcarskou společností Swiss Aqua Technologies a společně vyvinuli inovativní patenty a revoluční technologie spojené s úpravou kvality vody i její úsporou. Tržby téměř 5 mld Kč. 50 prodejen v ČR a SR. Unikátní showroomy vytvořené v konceptu podle pravidel rozhodování lidského mozku.  
SIKO logo
Společnost ELITE BATH+KITCHEN je tu již řadu let. V důsledku získání exklusivního zastoupení německých kuchyní bulthaup přichází na trh, jako jediná společnost ve svém oboru, s opravdu komplexním řešením pro realizace prémiových projektů v segmentu koupelen a kuchyní a s největším prodejním centrem spotřebičů GAGGENAU

V jejich showroomech  v Praze a Bratislavě nechá všechny návštěvníky pochopit, co znamená smysl pro design, detail, poctivé řemeslo, prémiovou kvalitu, nejnovější technologie a ušlechtilé materiály.
elite bath logo
Česká reklamní agentura, která poskytuje kreativní a marketingové služby od roku 1990. Díky hluboké znalosti českého i světového marketingu v oblasti Real Estate umožňuje svým klientům využít toho nejlepšího, co dnes marketingové a prodejní nástroje umožňují. MENHART | REAL ESTATE MARKETING je fullservisová agentura, která vytváří vlastní marketingovou a komunikační strategii i kreativní a vizuální koncept, klienti se pak mohou plně soustředit na development a prodej projektu. Pro developerské projekty agentura připravuje a realizuje offline i online strategie a plánuje integrovanou komunikaci s tradičními i novými médii. Vášeň pro práci a individuální potřeby klienta na prvním místě.
Menhart logo
Puradies neboli čistý ráj
Tak by se dal přeložit název designového hotelu a prázdninového resortu, který leží na nejslunnějším svahu v Leogangu, který je součástí největšího rakouského lyžařského regionu Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn. Jeho majitelům se v něm podařilo spojit desetiletí tradic s modernou, a to v pojetí životního stylu, ale také designu, za který sbírají jedno ocenění za druhým. 
Puradies neboli čistý ráj
Mandira - umění harmonie po Štýrsku
Symbióza indického léčebného umění s evropskou kulturou v ajurvédském resortu Mandira v Bad Waltersdorfu je naprosto unikátní. Resort svým hostům nabízí dokonale sladěný evropsko-ajurvédský životní styl, který je základem důkladné regenerace, nové energie a vnitřní vyrovnanosti. Navíc je zde čeká, a to doslova, pobyt v galerii umění, vytvořené v prostorné lounge. Cestou do restaurace se tak budou moci kochat Salvadorem Dalim a Joanem Miro, na Spa recepci je překvapí Marc Chagall či Damien Hirst.
Mandira - umění harmonie po Štýrsku

Partner welcome drinku

BTR Consulting se věnuje komplexnímu poradenství a službám v oblasti nájemního bydlení - zpracovává studie trhu, provádí akvizice, připravuje nájemní developerské projekty, realizuje pronájmy, správu nájemních bytových domů i komplexní zařizování bytů.
Ačkoliv je společnost BTR Consulting nováčkem na českém nemovitostním trhu, stojí za ní odborníci s dvacetiletými zkušenostmi v oblasti developmentu, real estate a property managementu, jejichž znalosti vycházejí jak z českého prostředí, tak ze zahraničních trhů.
BTR Consulting

Mediální partneři

Brands&Stories je odborný časopis o značkách, konceptech kamenných obchodů a in-store marketingu. Je koncipován do dvou částí: Brands a Stores. Malá slovní hříčka v názvu časopisu napovídá, že se zabývá značkami, lépe řečeno příběhy značek (Stories), a koncepty obchodů (Stores).
Brands&Stories logo
Česká rada pro šetrné budovy integruje společnosti a organizace z ůzných sektorů ekonomiky s vazbou na trh s  nemovitostmi a stavební průmysl a podněcuje trh k přeměně způsobů, jakými jsou budovy a urbanistické celky navrhovány, vystavěny, renovovány a provozovány, aby takto vytvořila zdravé, prosperující, environmentálně i společensky ohleduplně vystavěné prostředí, které zvyšuje kvalitu života.
Česká rada pro šetrné budovy logo
BUILDINGWORLD — Prestižní česko-anglický čtvrtletník pro investory, developery, nájemce, facility managery, stavitele a architekty.
Building world logo
Stavební fórum je komunikační platforma, která vznikla a působí v  rámci společnosti MSG holding. Aktivní je především ve dvou oblastech. První je internetový časopis Stavební fórum (www.stavebni-forum.cz), který denně přináší nové informace i publicistické materiály ze světa developmentu, architektury, stavebnictví a designu, když mapuje také legislativní a daňovou problematiku uvedených oborů. Druhou, neméně významnou činností Stavebního fóra je organizace odborných konferencí a seminářů, jejichž zaměření koresponduje s obsahem časopisu. Takových akcí Stavební fórum pořádá kolem padesáti ročně, zatím hlavně v Praze, ale ve stále větší míře i v jednotlivých regionech České republiky.
Stavební fórum logo
GRADE - Módní a lifestylový magazín mezinárodní úrovně top tier, který nabízí čtenářům autentický a zasvěcený pohled na jednotlivé oblasti svého zaměření
Grade logo
Webový portál Developerske-projekty.cz představuje na svých stránkách developerské projekty v širokém záběru výstavby rezidenčních, kancelářských a jiných komerčních novostaveb, určených jak do vlastnictví, tak také k pronájmu. Kromě jiného přináší pravidelné zprávy zachycující aktuální stav realizace projektů od počátku až po jejich dokončení, komentáře o situaci na českém developerském trhu a jiné novinky z oboru. Při prezentaci využívá moderních metod ztvárnění projektů prostřednictvím videí a virtuální reality exteriérů a interiérů navrhovaných budov.

Public Relations

Společnost Crest Communications a.s. je Public Relations agentura specializující se mimo jiné na služby v oblasti nemovitostí, stavebnictví a developmentu. Obecně poskytuje komplexní služby Public Relations zahrnující poradenství, mediální tréninky, krizovou komunikaci i řízení a organizaci PR programů. Je řádným členem české asociace APRA a členem celosvětové sítě PR agentur IPRN.
Crest Communications a.s. logo