Partneři

Děkujeme všem partnerům, kteří významným způsobem přispívají k přípravě a průběhu soutěže o nejlepší realitní projekty v České republice

První národní budova v Detroitu.

Generální partner soutěže

Kořeny České spořitelny, a.s. sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. S počtem 4,6 milionu klientů je největší bankou na českém trhu a disponuje nejširší pobočkovou sítí. Orientuje se na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací. Na českém kapitálovém trhu patří mezi významné obchodníky s cennými papíry. Česká spořitelna je moderní banka, která sleduje a sama aktivně využívá novinky v oblasti moderních technologií či se v některých případech (např. ve sféře otevřeného bankovnictví) přímo podílí na jejich vývoji.
Česká spořitelna logo

Partner Síně slávy

KPMG pomáhá developerům, správcům realitních fondů, stavebním firmám a investorům růst, zvyšovat zisk a investovat. I díky stovkám spolupracovníků z celosvětové sítě, kteří se zabývají realitami, dokážeme porovnávat příležitosti, náklady či právní specifika. S klienty spolupracujeme od začátku do konce – od úvah o investici přes získání stavebního povolení až po hledání nájemců či kupce.

Hlavní partneři galavečera

SIKO svým zákazníkům pomáhá vytvořit si doma prostředí, ve kterému se mu bude dobře žít i za deset let. Umí se vcítit do zákazníkových potřeb. Šetří mu čas, peníze a starosti. Poskytuje komplexní řešení - od inspirace, přes výběr, návrh a zaměření, až po finální realizaci. Své síly lidé v SIKO spojili se švýcarskou společností Swiss Aqua Technologies a společně vyvinuli inovativní patenty a revoluční technologie spojené s úpravou kvality vody i její úsporou. Tržby téměř pět miliard korun, 50 prodejen v ČR a SR. Unikátní showroomy vytvořené v konceptu podle pravidel rozhodování lidského mozku. To je SIKO. 
SIKO logo
Společnost ELITE BATH+KITCHEN působí na trhu již řadu let. Díky získání exkluzivního zastoupení německých kuchyní bulthaup přišla na trh - jako jediná společnost ve svém oboru - s opravdu komplexním řešením pro realizace prémiových projektů v segmentu koupelen a kuchyní a s největším prodejním centrem spotřebičů GAGGENAU
Ve svých showroomech v Praze a Bratislavě dává všem návštěvníkům možnost pochopit, co znamená smysl pro design, detail, poctivé řemeslo, prémiovou kvalitu, nejnovější technologie a ušlechtilé materiály.
elite bath logo
Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskové občanské sdružení, jehož členové jsou předními osobnostmi a společnostmi z nejrůznějších oblastí trhu nemovitostí. Jejím hlavním cílem je zvýšení kvality, stability a transparentnosti českého trhu nemovitostí. 
artn logo
Česká reklamní agentura, která poskytuje kreativní a marketingové služby již od roku 1990. Díky hluboké znalosti českého i světového marketingu v oblasti Real Estate svým klientům umožňuje využívat toho nejlepšího, co v současné době marketingové a prodejní nástroje nabízejí. MENHART | REAL ESTATE MARKETING je fullservisová agentura, vytvářející vlastní marketingovou a komunikační strategii i kreativní a vizuální koncept, klienti se pak mohou plně soustředit na development a prodej projektu. Pro developerské projekty agentura připravuje a realizuje offline i online strategie a plánuje integrovanou komunikaci s tradičními i novými médii. Vášeň pro práci a individuální potřeby klienta jsou v MENHART | REAL ESTATE MARKETING vždy na prvním místě.
Menhart logo
Allen & Overy – přední poskytovatel širokého spektra služeb v různých odvětvích práva, působící na českém trhu od roku 1992. Jejím klíčovým přínosem je mezinárodní zkušenost a hluboká znalost českého právního a regulačního prostředí. Pražská kancelář je plně integrována do mezinárodní sítě kanceláří Allen & Overy, což podporuje komplexní sdílení znalostí, procesů, dovedností a IT systémů. Jako jedna z předních globálních praxí je Allen & Overy na špičce mezinárodního právního a komerčního poradenství. Její týmy pravidelně radí klientům s nejinovativnějšími a komplexními transakcemi po celém světě. 
Allen &Overy
PRE – komfortní energie pro vás. Mateřská společnost Pražská energetika, a. s., je se svými více než 10 dceřinými společnostmi, moderním integrovaným energetickým koncernem, k jehož hlavním činnostem patří prodej a obchodování v oblasti elektřiny a plynu, distribuce elektřiny, výroba elektrické energie z obnovitelných zdrojů a poskytování energetických služeb.
Nyní je Skupina PRE se svými 850 tisíci odběrnými místy třetím největším dodavatelem elektřiny v ČR. V rámci své činnosti podporuje využívání moderních technologických řešení.
Ve své činnosti se všechny společnosti řídí přísnými etickými standardy, jako jsou odpovědné chování ke společnosti, životnímu prostředí i k zaměstnancům.
Svým zákazníkům dodává PRE více než 6 TWh elektřiny ročně na všech napěťových hladinách. Věnuje se také dodávkám plynu, které každoročně dosahují desetiprocentního nárůstu.
Skupina PRE
Osobitost tradiční švýcarské značky Laufen se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti kompletního koupelnového řešení. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design, který je charakteristický svou přesností a jasností. 
Inovace, tradice a design spojuje vjedno prémiové produkty značky Laufen, jež jsou momentálně tím nejlepším, co je možné nabídnout pro moderní developerské projekty. Náš odborný tým disponuje komplexními znalostmi a zkušenostmi pro veškeré typy projektů. Výběr kvalitního koupelnového vybavení je základem pro všechny druhy bydlení.  
Laufen
BTR Consulting se věnuje komplexnímu poradenství a službám v oblasti nájemního bydlení - zpracovává studie trhu, provádí akvizice, připravuje nájemní developerské projekty, realizuje pronájmy, správu nájemních bytových domů i komplexní zařizování bytů.
Ačkoliv je společnost BTR Consulting nováčkem na českém nemovitostním trhu, stojí za ní odborníci s dvacetiletými zkušenostmi v oblasti developmentu, real estate a property managementu, jejichž znalosti vycházejí jak z českého prostředí, tak ze zahraničních trhů.
BTR Consulting

Partneři galavečera

Realitní kancelář Svoboda & Williams se během více než dvou dekád svého působení zařadila mezi respektovaná jména na českém, a od roku 2019 i na slovenském realitním trhu. S pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě a s týmem čítajícím přes stovku profesionálů pokrývá všechny jeho segmenty. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate zprostředkovává nákup a prodej rezidenčních nemovitosti také v zahraničí.
Svoboda & Williams
Sto je mezinárodním lídrem ve výrobě produktů a systémů pro povrchové úpravy budov se zastoupením po celém světě, a to ve více než 50 pobočkách ve 38 zemích. Je světovým lídrem v oblasti zateplovacích systémů a je na to patřičně hrdá. Svým zákazníkům však nabízí i široké portfolio barev, interiérových a exteriérových omítek, laků a lazur, provětrávaných fasádních systémů, fasádních obkladů, řešení pro interiérovou akustiku či podlahové povrchy i mnoho dalších řešení. Více než 5 500 pracovníků po celém světě neustále přináší inovace a partnerům společnosti nabízí nadstandardní servis - ať už se jedná o malé stavebníky, vizionářské architekty nebo zkušené řemeslníky. 
logo STO
Flat Zone je jedinečný realitní server, agregátor českých developerských projektů, který vyhledává v nabídkách tuzemských novostaveb. 
Flat Zone Studio umožňuje analytikům a manažerům porozumět trhu nemovitostí, hodnotit investiční příležitosti a maximalizovat zisky.
logo Flat Zone
Pražská teplárenská už 30 let dodává teplo a teplou vodu pro Prahu a Neratovice. Z centrálního zdroje rozvádí horkou vodu pomocí bezmála 550 kilometrů dlouhé sítě tepen a provozuje tak nejekologičtější způsob vytápění v metropoli.
Pražská teplárenská patří do skupiny Veolia, která pro ni kromě tepelné energie a vody zajišťuje také šetrné odpadové hospodářství.
Pražská teplárenská
Skupina Alca Group vznikla v roce 2020, aby sdružila několik výrobních firem a zákazníkům tak nabídla ucelený sortiment sanitární techniky a potrubních systémů. Součástí skupiny je česká rodinná firma Alcadrain s 25letou tradicí, kterou v Břeclavi pod původním názvem Alcaplast založili manželé Radka Prokopová a František Fabičovic. V roce 2021 do skupiny začlenili ještě FV Plast, největšího českého výrobce potrubních systémů, a Alcafix, výrobce modulárních systémů.
Produkty Alca se vyvážejí do více než 70 zemí světa. Za rychlou a úspěšnou expanzí skupiny stojí kvalitní zpracování a prémiový design výrobků, za což Alca získala řadu prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF Design Award nebo Design Plus. Alca každoročně investuje miliony korun do ESG aktivit. Její produkty jsou ze 100% recyklovatelných materiálů a ve výrobě se daří znovu využít až 90 % odpadu.
logo Alcadrain
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, je členem nadnárodního koncernu Saint-Gobain. Ten působí na světových trzích již od roku 1665 a je jednou z nejstarších firem na světě. Patří mezi globálních TOP 100 průmyslových podniků světa a dnes je díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a stavebních materiálů. Již posedmé získala společnost certifikaci Top Employer. Divize Rigips úspěšně působí na českém od roku 1991. Za tu dobu se stala synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Rigips nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také konstrukční systém. Díky svému přístupu k práci je značka dobrým partnerem jak velkým stavebním firmám, tak i jednotlivým zákazníkům – stavbařům, řemeslníkům i šikovným kutilům. Nevyrábí ovšem pouze sádrokartonové desky. V jejich nabídce najdeme i podhledové systémy, omítky, stěrky, pásky, tmely a veškeré příslušenství suché výstavby. Všechny produkty jsou vyráběny z ekologicky nezávadných surovin, jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nijak nezatěžují životní prostředí. 
Saint – Gobain
Společnost Xella CZ v České republice zastupuje značku pórobetonu Ytong, vápenopískové tvárnice Silka a minerální desky Multipor. Zaměstnává bezmála 300 pracovníků ve třech výrobních závodech a roční objem produkce v ČR dosahuje  téměř 1 milionu metrů krychlových. Díky tomu na českém trhu s pórobetonem zaujímá vedoucí pozici. Všechny tři produktové skupiny jsou synonymem kvalitního, komfortního a zdravého bydlení.
Xella je lídrem v digitalizaci a motorem inovací ve stavebnictví. Nabízí ucelené řešení celé hrubé stavby pro koncové zákazníky i developery. Je partnerem každé stavby od návrhu a optimalizaci projektu přes výrobu a dodávku materiálu až po efektivní výstavbu.
Xella
BUILDINGWORLD — Prestižní česko-anglický čtvrtletník pro investory, developery, nájemce, facility managery, stavitele a architekty.
Building world logo
remspace je komunikační platforma, která vznikla a působí v  rámci společnosti MSG holding. Aktivní je především ve dvou oblastech. První je internetový magazín, který denně přináší nové informace i publicistické materiály ze světa real estate, developmentu, architektury, stavebnictví, technologií i designu a mapuje také legislativní a daňovou problematiku uvedených oborů. Druhou, neméně významnou činností remspace je organizace odborných a oblíbených konferencí, jejichž zaměření koresponduje s obsahem magazínu. 
remspace logo
Databáze realitního serveru Sreality.cz shromažďuje nabídky nemovitostí z českého realitního trhu přímo od majitelů nemovitostí nebo realitních kanceláří. Zájemcům o koupi či pronájem nemovitosti zaručuje 24 hodin denně aktuální údaje a rychlé vyhledávání pomocí filtrů. Prezentace jednotlivých inzerátů obsahuje detailní popisy nemovitostí včetně fotografií, videoprohlídek, stále více se rozšiřujících virtuálních prohlídek a mapy okolí. V současné době patří Sreality.cz mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější realitní adresy na českém internetu.
Sreality
Forbes je globální značka s dlouhou tradicí, v USA vychází již od roku 1917 a pravidelně oslovuje více než 100 milionů čtenářů na celém světě. V České republice vychází od roku 2011. Během dvanácti let se české vydání Forbesu stalo nejčtenějším byznysovým měsíčníkem na českém trhu. Heslem českého Forbesu je „Česko je nejlepší země na světě.“ Přesně v duchu tohoto motta přináší redakce příběhy Čechů, kteří jsou úspěšní.
Forbes