Partneři

Děkujeme všem partnerům, kteří významným způsobem přispívají k přípravě a průběhu soutěže o nejlepší realitní projekty v České republice

První národní budova v Detroitu.

Generální partner soutěže

Kořeny České spořitelny, a.s. sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. S počtem 4,6 milionu klientů je největší bankou na českém trhu a disponuje nejširší pobočkovou sítí. Orientuje se na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací. Na českém kapitálovém trhu patří mezi významné obchodníky s cennými papíry. Česká spořitelna je moderní banka, která sleduje a sama aktivně využívá novinky v oblasti moderních technologií či se v některých případech (např. ve sféře otevřeného bankovnictví) přímo podílí na jejich vývoji.
Česká spořitelna logo

Partner Síně slávy

KPMG pomáhá developerům, správcům realitních fondů, stavebním firmám a investorům růst, zvyšovat zisk a investovat. I díky stovkám spolupracovníků z celosvětové sítě, kteří se zabývají realitami, dokážeme porovnávat příležitosti, náklady či právní specifika. S klienty spolupracujeme od začátku do konce – od úvah o investici přes získání stavebního povolení až po hledání nájemců či kupce.

Hlavní partneři galavečera

A&O Shearman je inovativní právní praxe, která byla založena s vizí dosahovat výjimečných výsledků pro klienty v těch nejsložitějších přeshraničních otázkách. Je výsledkem spojení dvou uznávaných jmen v právním světě - Allen & Overy a Shearman & Sterling, které se spojily 1. května 2024 a vytvořily silnou mezinárodní entitu s přibližně 7 000 zaměstnanci, téměř 4 000 právníky a 800 partnery působících ve 47 kancelářích napříč 29 zeměmi světa.
Náš tým v Praze již více než 30 let poskytuje právní služby širokému spektru lokálních a mezinárodních developerů, investorů či bank. Pokrýváme široké spektrum oblastí, včetně M&A a financování nemovitostí, nemovitostních transakcích formou forward sale, sale & lease back či developerských projektech.
Nabízíme také poradenství s přesahem do oblastí, jako jsou restrukturalizace, zastupování v soudních sporech, ESG, projekty v oblasti energetiky či zakázky ve formě PPP.  
Allen Overy Shearman Sterling (Czech Republic) LLP, organizační složka
SIKO svým zákazníkům pomáhá vytvořit si doma prostředí, ve kterému se mu bude dobře žít i za deset let. Umí se vcítit do zákazníkových potřeb. Šetří mu čas, peníze a starosti. Poskytuje komplexní řešení - od inspirace, přes výběr, návrh a zaměření, až po finální realizaci. Své síly lidé v SIKO spojili se švýcarskou společností Swiss Aqua Technologies a společně vyvinuli inovativní patenty a revoluční technologie spojené s úpravou kvality vody i její úsporou. Tržby téměř pět miliard korun, 50 prodejen v ČR a SR. Unikátní showroomy vytvořené v konceptu podle pravidel rozhodování lidského mozku. To je SIKO. 
SIKO logo
Společnost ELITE BATH+KITCHEN působí na trhu již řadu let. Díky získání exkluzivního zastoupení německých kuchyní bulthaup přišla na trh - jako jediná společnost ve svém oboru - s opravdu komplexním řešením pro realizace prémiových projektů v segmentu koupelen a kuchyní a s největším prodejním centrem spotřebičů GAGGENAU
Ve svých showroomech v Praze a Bratislavě dává všem návštěvníkům možnost pochopit, co znamená smysl pro design, detail, poctivé řemeslo, prémiovou kvalitu, nejnovější technologie a ušlechtilé materiály.
elite bath logo
BTR Consulting se věnuje komplexnímu poradenství a službám v oblasti nájemního bydlení - zpracovává studie trhu, provádí akvizice, připravuje nájemní developerské projekty, realizuje pronájmy, správu nájemních bytových domů i komplexní zařizování bytů.
Ačkoliv je společnost BTR Consulting nováčkem na českém nemovitostním trhu, stojí za ní odborníci s dvacetiletými zkušenostmi v oblasti developmentu, real estate a property managementu, jejichž znalosti vycházejí jak z českého prostředí, tak ze zahraničních trhů.
BTR Consulting
Osobitost tradiční švýcarské značky Laufen se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti kompletního koupelnového řešení. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design, který je charakteristický svou přesností a jasností. 
Inovace, tradice a design spojuje vjedno prémiové produkty značky Laufen, jež jsou momentálně tím nejlepším, co je možné nabídnout pro moderní developerské projekty. Náš odborný tým disponuje komplexními znalostmi a zkušenostmi pro veškeré typy projektů. Výběr kvalitního koupelnového vybavení je základem pro všechny druhy bydlení.  
Laufen
Česká reklamní agentura, která poskytuje kreativní a marketingové služby již od roku 1990. Díky hluboké znalosti českého i světového marketingu v oblasti Real Estate svým klientům umožňuje využívat toho nejlepšího, co v současné době marketingové a prodejní nástroje nabízejí. MENHART | REAL ESTATE MARKETING je fullservisová agentura, vytvářející vlastní marketingovou a komunikační strategii i kreativní a vizuální koncept, klienti se pak mohou plně soustředit na development a prodej projektu. Pro developerské projekty agentura připravuje a realizuje offline i online strategie a plánuje integrovanou komunikaci s tradičními i novými médii. Vášeň pro práci a individuální potřeby klienta jsou v MENHART | REAL ESTATE MARKETING vždy na prvním místě.
Menhart logo

Partneři galavečera

Sto je mezinárodním lídrem ve výrobě produktů a systémů pro povrchové úpravy budov se zastoupením po celém světě, a to ve více než 50 pobočkách ve 38 zemích. Je světovým lídrem v oblasti zateplovacích systémů a je na to patřičně hrdá. Svým zákazníkům však nabízí i široké portfolio barev, interiérových a exteriérových omítek, laků a lazur, provětrávaných fasádních systémů, fasádních obkladů, řešení pro interiérovou akustiku či podlahové povrchy i mnoho dalších řešení. Více než 5 500 pracovníků po celém světě neustále přináší inovace a partnerům společnosti nabízí nadstandardní servis - ať už se jedná o malé stavebníky, vizionářské architekty nebo zkušené řemeslníky. 
logo STO
Společnost Cushman & Wakefield je předním světovým poskytovatelem realitních služeb, které ve výjimečné kvalitě dodává nájemcům i vlastníkům nemovitostí. Nabízí služby v oblasti zprostředkování pronájmu, investičních trhů, správy nemovitostí, projektového řízení, oceňování nemovitostí a poradenství. Je jednou z největších firem v sektoru komerčních nemovitostí: zaměstnává na 52 000 lidí ve 400 pobočkách v 60 zemích světa. Získává také četná oborová a byznysová ocenění za svou prvotřídní firemní kulturu a úsilí v rámci DEI (Diversity, Equity and Inclusion) a udržitelnosti. 
Cushman & Wakefield
Pražská teplárenská už 30 let dodává teplo a teplou vodu pro Prahu a Neratovice. Z centrálního zdroje rozvádí horkou vodu pomocí bezmála 550 kilometrů dlouhé sítě tepen a provozuje tak nejekologičtější způsob vytápění v metropoli.
Pražská teplárenská patří do skupiny Veolia, která pro ni kromě tepelné energie a vody zajišťuje také šetrné odpadové hospodářství.
Pražská teplárenská
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, je členem nadnárodního koncernu Saint-Gobain. Ten působí na světových trzích již od roku 1665 a je jednou z nejstarších firem na světě. Patří mezi globálních TOP 100 průmyslových podniků světa a dnes je díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a stavebních materiálů. Již posedmé získala společnost certifikaci Top Employer. Divize Rigips úspěšně působí na českém od roku 1991. Za tu dobu se stala synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby. Rigips nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také konstrukční systém. Díky svému přístupu k práci je značka dobrým partnerem jak velkým stavebním firmám, tak i jednotlivým zákazníkům – stavbařům, řemeslníkům i šikovným kutilům. Nevyrábí ovšem pouze sádrokartonové desky. V jejich nabídce najdeme i podhledové systémy, omítky, stěrky, pásky, tmely a veškeré příslušenství suché výstavby. Všechny produkty jsou vyráběny z ekologicky nezávadných surovin, jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nijak nezatěžují životní prostředí. 
Saint – Gobain
BUILDINGWORLD — Prestižní česko-anglický čtvrtletník pro investory, developery, nájemce, facility managery, stavitele a architekty.
Building world logo
Puradies neboli čistý ráj
Tak by se dal přeložit název designového hotelu a prázdninového resortu, který leží na nejslunnějším svahu v Leogangu, který je součástí největšího rakouského lyžařského regionu Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn. Jeho majitelům se v něm podařilo spojit desetiletí tradic s modernou, a to v pojetí životního stylu, ale také designu, za který sbírají jedno ocenění za druhým. 
Puradies neboli čistý ráj
remspace je komunikační platforma, která vznikla a působí v  rámci společnosti MSG holding. Aktivní je především ve dvou oblastech. První je internetový magazín, který denně přináší nové informace i publicistické materiály ze světa real estate, developmentu, architektury, stavebnictví, technologií i designu a mapuje také legislativní a daňovou problematiku uvedených oborů. Druhou, neméně významnou činností remspace je organizace odborných a oblíbených konferencí, jejichž zaměření koresponduje s obsahem magazínu. 
remspace logo
Databáze realitního serveru Sreality.cz shromažďuje nabídky nemovitostí z českého realitního trhu přímo od majitelů nemovitostí nebo realitních kanceláří. Zájemcům o koupi či pronájem nemovitosti zaručuje 24 hodin denně aktuální údaje a rychlé vyhledávání pomocí filtrů. Prezentace jednotlivých inzerátů obsahuje detailní popisy nemovitostí včetně fotografií, videoprohlídek, stále více se rozšiřujících virtuálních prohlídek a mapy okolí. V současné době patří Sreality.cz mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější realitní adresy na českém internetu.
Sreality
Forbes je globální značka s dlouhou tradicí, v USA vychází již od roku 1917 a pravidelně oslovuje více než 100 milionů čtenářů na celém světě. V České republice vychází od roku 2011. Během dvanácti let se české vydání Forbesu stalo nejčtenějším byznysovým měsíčníkem na českém trhu. Heslem českého Forbesu je „Česko je nejlepší země na světě.“ Přesně v duchu tohoto motta přináší redakce příběhy Čechů, kteří jsou úspěšní.
Forbes
GRADE je lifestylový magazín s globálním rozhledem, autentickými názory a zasazením do kontextu. Vychází od roku 2015 a přináší zejména původní články a fotostory. Důraz klade na propracovaný obsah a atraktivní, ale nepodbízivou vizuální identitu. V stálých rubrikách se věnuje také zajímavým hotelovým projektům či architektonickému a interiérovému designu. Řadí se k nejprestižnějším periodikům své kategorie v Česku a na Slovensku.
Grade logo
Development News & Facility Manager je renomovaný magazín, který vychází česko-anglicky a představuje významné developerské projekty s rezidenčním i komerčním zaměřením, věnuje se administrativním a polyfunkčním objektům, stejně jako ekonomické a legislativní tematice spojené se všemi segmenty trhu s nemovitostmi. Development News zpracovává náměty týkající se nejrůznějších aspektů této problematiky – od technické přípravy projektu a jeho financování přes architektonické a stavební řešení budov a jejich vybavení technologickými celky až po finální úpravy interiérů i exteriérů.
Development News & Facility Manager je mediálním partnerem mnoha odborných konferencí, kongresů, výstav, seminářů a také pořadatelem golfových turnajů. 
Development News & Facility Manager