Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

Alpha uspěla v prestižní soutěži »Best of Realty«

Prestižní soutěž »Best of Realty« zná vítěze letošního ročníku. 3. listopadu se na slavnostním večeru v pražském Slovanském domě předávala ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu. Mezi oceněnými projekty nechyběla loni dokončená budova Alpha v administrativním komplexu B B Centrum, která je dnes sídlem společností Microsoft, Czech Puma Ďassler, EDS, Setu-za, Salvě Group, D.S.Leasing, British Telecom, Huawei Technologies a samotného developera projektu - společnosti Passerinvest Group. Budova Alpha získala v soutěži »Nejlepší z realit« druhé místo v kategorii »nové administrativní projekty«. Odborná porota oceňuje budovu Alpha jako »další úspěšné pokračování rozsáhlého developmentu v kontextu městského centra. Využitá příležitost pro zviditelnění nájemců kultivovanou architekturou.« Budova ALPHA o třech podzemních a osmi nadzemních podlažích je ojedinělá z architektonického a urbanistického hlediska. Je výsledkem nového urbanistického přístupu, který počítá s podstatně nižším stupněm zastavěnosti a menšími kapacitami na pozemcích, ale nešetří množstvím zeleně. Střecha objektu je řešena jako zatravněná terasa s bohatou vegetací. Zajímavé vnitřní atrium se otvírá dennímu světlu a navozuje v celé budově příjemnou atmosféru. Unikátní v pražském měřítku je použití předoxidovaného titanzinkového plechu na zakřivené jihozápadní a východní fasádě, jež je podle vyjádření architekta Jana Aulíka jistým protipólem fasád poněkud sterilních moderních administrativních budov, které neumějí stárnout. Úspěch v soutěži »Best of Realty 2004« je v pořadí již třetím vítězným vavřínem pro budovu Alpha, která loni získala Cenu časopisu Construction & Investment Journal za nejlepší developerský projekt roku 2003 a letos Cenu svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR za nejlepší stavebněpodnikatelský záměr v soutěži »Stavba roku 2004«.
Výstavba budovy Beta, která je další částí administrativního komplexu BB Centrum Jih, byla zahájena v druhé polovině září, její dokončení je naplánováno na druhé čtvrtletí roku 2005. Chystá se také výstavba budovy Gama a obnova areálu Brumlovka.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.