Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE

Alpha uspěla v prestižní soutěži »Best of Realty«

Prestižní soutěž »Best of Realty« zná vítěze letošního ročníku. 3. listopadu se na slavnostním večeru v pražském Slovanském domě předávala ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu. Mezi oceněnými projekty nechyběla loni dokončená budova Alpha v administrativním komplexu B B Centrum, která je dnes sídlem společností Microsoft, Czech Puma Ďassler, EDS, Setu-za, Salvě Group, D.S.Leasing, British Telecom, Huawei Technologies a samotného developera projektu - společnosti Passerinvest Group. Budova Alpha získala v soutěži »Nejlepší z realit« druhé místo v kategorii »nové administrativní projekty«. Odborná porota oceňuje budovu Alpha jako »další úspěšné pokračování rozsáhlého developmentu v kontextu městského centra. Využitá příležitost pro zviditelnění nájemců kultivovanou architekturou.« Budova ALPHA o třech podzemních a osmi nadzemních podlažích je ojedinělá z architektonického a urbanistického hlediska. Je výsledkem nového urbanistického přístupu, který počítá s podstatně nižším stupněm zastavěnosti a menšími kapacitami na pozemcích, ale nešetří množstvím zeleně. Střecha objektu je řešena jako zatravněná terasa s bohatou vegetací. Zajímavé vnitřní atrium se otvírá dennímu světlu a navozuje v celé budově příjemnou atmosféru. Unikátní v pražském měřítku je použití předoxidovaného titanzinkového plechu na zakřivené jihozápadní a východní fasádě, jež je podle vyjádření architekta Jana Aulíka jistým protipólem fasád poněkud sterilních moderních administrativních budov, které neumějí stárnout. Úspěch v soutěži »Best of Realty 2004« je v pořadí již třetím vítězným vavřínem pro budovu Alpha, která loni získala Cenu časopisu Construction & Investment Journal za nejlepší developerský projekt roku 2003 a letos Cenu svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR za nejlepší stavebněpodnikatelský záměr v soutěži »Stavba roku 2004«.
Výstavba budovy Beta, která je další částí administrativního komplexu BB Centrum Jih, byla zahájena v druhé polovině září, její dokončení je naplánováno na druhé čtvrtletí roku 2005. Chystá se také výstavba budovy Gama a obnova areálu Brumlovka.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.