Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE

Startuje další ročník Best of Realty - Nejlepší z realit 2004

Vítězstvím nového karlínského administrativního objektu Danube House, zrekonstruované secesní budovy ve Spálené ulici číslo 14, obytného komplexu Americká Park, nákupního centra Palác Flora a hotelu Josef se definitivně uzavřela historie 5. ročníku soutěže Best of Realty. V současné době probíhá příjem přihlášek projektů, které se ucházejí o titul Nejlepší z realit 2004 v dalším, již šestém ročníku této soutěže. Ocenění Best of Realty čeká na další úspěšné realitní projekty.
Podobně jako v roce 2002 byla i vloni nejpočetněji zastoupena kategorie rezidenčních projektů (nominováno bylo celkem 11 projektů). Velmi silná byla i kategorie nových administrativních (8 nominací) a hotelových projektů (7 nominací).

Nominace
Ačkoli se každým rokem soutěže účastní i mimopražské projekty, tvoří tyto nemovitosti pouze minoritní část z celkového počtu nominovaných. Proto připomínáme, že do soutěže se mohou přihlásit všechny projekty, které byly dokončeny po 1. lednu 2003 a splňují všechna kritéria soutěže. K nim patří umístění projektu, urbanistický a architektonický design, kvalita provedení a v neposlední řadě i tržní úspěšnost projektu.
Přihlášky - žádosti o zařazení mezi nominované - mohou zasílat jak majitelé nemovitostí, tak stavební společnosti, obchodníci, správci nemovitostí, městské úřady, architekti i nájemci. Projekt však může být nominován až po odsouhlasení jeho majitelem. Přihlášeny mohou být i projekty v kolaudačním řízení. Veškeré informace o způsobu přihlášení projektu do soutěže Best of Realty zájemci naleznou na stránce www.bestofrealty.cz či www.bestofrealty.com.

Kategorie
Stejně jako v předchozích ročnících i letos lze projekty nominovat do jedné z pěti vypsaných kategorií:
Bytové projekty, Nákupní centra, Nové kancelářské projekty, Hotelová výstavba a Rekonstruované kancelářské projekty.
Kromě toho bude jako každý rok jednotlivci, společnosti nebo projektu, který jedinečně přispěl k rozvoji trhu s nemovitostmi, uděleno Uznání odborné poroty.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.