Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS

Startuje další ročník Best of Realty - Nejlepší z realit 2004

Vítězstvím nového karlínského administrativního objektu Danube House, zrekonstruované secesní budovy ve Spálené ulici číslo 14, obytného komplexu Americká Park, nákupního centra Palác Flora a hotelu Josef se definitivně uzavřela historie 5. ročníku soutěže Best of Realty. V současné době probíhá příjem přihlášek projektů, které se ucházejí o titul Nejlepší z realit 2004 v dalším, již šestém ročníku této soutěže. Ocenění Best of Realty čeká na další úspěšné realitní projekty.
Podobně jako v roce 2002 byla i vloni nejpočetněji zastoupena kategorie rezidenčních projektů (nominováno bylo celkem 11 projektů). Velmi silná byla i kategorie nových administrativních (8 nominací) a hotelových projektů (7 nominací).

Nominace
Ačkoli se každým rokem soutěže účastní i mimopražské projekty, tvoří tyto nemovitosti pouze minoritní část z celkového počtu nominovaných. Proto připomínáme, že do soutěže se mohou přihlásit všechny projekty, které byly dokončeny po 1. lednu 2003 a splňují všechna kritéria soutěže. K nim patří umístění projektu, urbanistický a architektonický design, kvalita provedení a v neposlední řadě i tržní úspěšnost projektu.
Přihlášky - žádosti o zařazení mezi nominované - mohou zasílat jak majitelé nemovitostí, tak stavební společnosti, obchodníci, správci nemovitostí, městské úřady, architekti i nájemci. Projekt však může být nominován až po odsouhlasení jeho majitelem. Přihlášeny mohou být i projekty v kolaudačním řízení. Veškeré informace o způsobu přihlášení projektu do soutěže Best of Realty zájemci naleznou na stránce www.bestofrealty.cz či www.bestofrealty.com.

Kategorie
Stejně jako v předchozích ročnících i letos lze projekty nominovat do jedné z pěti vypsaných kategorií:
Bytové projekty, Nákupní centra, Nové kancelářské projekty, Hotelová výstavba a Rekonstruované kancelářské projekty.
Kromě toho bude jako každý rok jednotlivci, společnosti nebo projektu, který jedinečně přispěl k rozvoji trhu s nemovitostmi, uděleno Uznání odborné poroty.

úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.