Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUNejlepší z realit jubilejní

O nominaci na ocenění titulem se až do 5. září 2008 mohou ucházet tuzemské stavby dokončené a zkolaudované po 1. lednu 2007. Dějištěm slavnostního galavečera, na němž budou ve středu 19. listopadu 2008 vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům, se tentokrát stane Národní dům na pražských Vinohradech. Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže je společnost BEST OF REALTY, s.r.o., která při její přípravě úzce spolupracuje s bankovními domy, finančními poradci, realitními agenty, agenturami pro výzkum trhu, Obcí architektů, zástupci developerských společností a dalšími významnými subjekty českého realitního, developerského a bankovního trhu. Soutěž se již tradičně koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Uchazeči o titul "Best of Realty - Nejlepší z realit 2008" v některé z vypsaných kategorií musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2008 zaslat elektronickou přihlášku - vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty.com) a na jeho adresu doručit CD s kvalitními fotografiemi exteriéru a interiéru projektu.

S pravidly soutěže i jejími uplynulými ročníky se zájemci o nominaci mohou seznámit na webové stránce soutěže www.bestofrealty.cz.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.