Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Nejlepší z realit letos podesáté

Prestižní soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit letos oslaví 10 let své existence. O nominaci na ocenění titulem v tomto jubilejním ročníku se až do 5. září 2008 mohou ucházet tuzemské stavby dokončené a zkolaudované po 1. lednu 2007.
Tituly udělí odborná porota pod vedením Ing. Kamila Kosmana v celkem pěti základních kategoriích: Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Nákupní centra a Hotely. Vedle těchto kategorií získá zvláštní cenu poroty také projekt, který se za příslušné období výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu.
Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) uděluje speciální cenu osobnosti, která se významně zasloužila o rozvoj oboru. V neposlední řadě mohou dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorií i laici, hlasující na webových stránkách mediálních partnerů soutěže.
Uchazeči o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2008 v některé z vypsaných kategorií musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2008 zaslat elektronickou přihlášku - vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty.com) a na jeho adresu doručit CD s kvalitními fotografiemi exteriéru a interiéru projektu.
S podrobnými pravidly soutěže i s výsledky jejích uplynulých ročníků se zájemci o nominaci mohou seznámit na internetové stránce soutěže www.bestofrealty.cz.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.