Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
Nejlepší z realit letos podesáté

Prestižní soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit letos oslaví 10 let své existence. O nominaci na ocenění titulem v tomto jubilejním ročníku se až do 5. září 2008 mohou ucházet tuzemské stavby dokončené a zkolaudované po 1. lednu 2007.
Tituly udělí odborná porota pod vedením Ing. Kamila Kosmana v celkem pěti základních kategoriích: Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Nákupní centra a Hotely. Vedle těchto kategorií získá zvláštní cenu poroty také projekt, který se za příslušné období výjimečným způsobem zasloužil o rozvoj českého realitního trhu.
Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) uděluje speciální cenu osobnosti, která se významně zasloužila o rozvoj oboru. V neposlední řadě mohou dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorií i laici, hlasující na webových stránkách mediálních partnerů soutěže.
Uchazeči o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2008 v některé z vypsaných kategorií musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2008 zaslat elektronickou přihlášku - vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty.com) a na jeho adresu doručit CD s kvalitními fotografiemi exteriéru a interiéru projektu.
S podrobnými pravidly soutěže i s výsledky jejích uplynulých ročníků se zájemci o nominaci mohou seznámit na internetové stránce soutěže www.bestofrealty.cz.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.