Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
Otázka pro Janu Hrabětovou, ředitelku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit 2009

Stavebnictví prochází krizí. Jak se to projevilo na počtu a kvalitě staveb přihlášených do letošního ročníku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit?

Při svém projevu na loňském, jubilejním 10. galavečeru soutěže Best of Realty, který se odehrál v polovině listopadu, tedy zhruba dva měsíce po vypuknutí ekonomické krize ve Spojených státech, nehýřil tehdejší předseda poroty Ing. Kamil Kosman optimismem, když se zmiňoval o 11. ročníku. Krize byla sice v počátcích, ale bylo zřejmé, že Českou republiku nemine a stavebnictví bude jedním z odvětví, které ji pocítí nejbolestivěji. Což se stalo. Celý rok jsem trh bedlivě sledovala, a proto není divu, že jsem opravdu s velkým napětím očekávala datum uzávěrky přihlášek. Tím dnem D byl pátek 4. září. Na konci pracovního týdne mi na stole ležely přihlášky více než čtyř desítek zajímavých projektů. Bez nadsázky - považuji za čest skutečnost, že ani v těchto nelehkých dobách developeři na soutěž Best of Realty nezapomněli.

Již se stalo tradicí, že nejsilněji zastoupeny jsou rezidenční projekty - letos se jich přihlásilo 17, tedy o dva více než vloni. Další kategorie jsou - co se počtu týče - víceméně vyrovnané. V den uzávěrky byla nejméně zastoupena, také již tradičně, obchodní centra.

Nyní čeká odbornou porotu nelehký úkol - vybrat ty nejlepší v každé kategorii. Ocenění jim budou předána na galavečeru, který proběhne 12. listopadu.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.