Get Adobe Flash player
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUOtázka pro Janu Hrabětovou, ředitelku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit 2009

Stavebnictví prochází krizí. Jak se to projevilo na počtu a kvalitě staveb přihlášených do letošního ročníku soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit?

Při svém projevu na loňském, jubilejním 10. galavečeru soutěže Best of Realty, který se odehrál v polovině listopadu, tedy zhruba dva měsíce po vypuknutí ekonomické krize ve Spojených státech, nehýřil tehdejší předseda poroty Ing. Kamil Kosman optimismem, když se zmiňoval o 11. ročníku. Krize byla sice v počátcích, ale bylo zřejmé, že Českou republiku nemine a stavebnictví bude jedním z odvětví, které ji pocítí nejbolestivěji. Což se stalo. Celý rok jsem trh bedlivě sledovala, a proto není divu, že jsem opravdu s velkým napětím očekávala datum uzávěrky přihlášek. Tím dnem D byl pátek 4. září. Na konci pracovního týdne mi na stole ležely přihlášky více než čtyř desítek zajímavých projektů. Bez nadsázky - považuji za čest skutečnost, že ani v těchto nelehkých dobách developeři na soutěž Best of Realty nezapomněli.

Již se stalo tradicí, že nejsilněji zastoupeny jsou rezidenční projekty - letos se jich přihlásilo 17, tedy o dva více než vloni. Další kategorie jsou - co se počtu týče - víceméně vyrovnané. V den uzávěrky byla nejméně zastoupena, také již tradičně, obchodní centra.

Nyní čeká odbornou porotu nelehký úkol - vybrat ty nejlepší v každé kategorii. Ocenění jim budou předána na galavečeru, který proběhne 12. listopadu.
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2017 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.