Get Adobe Flash player
 
¬ napsali o nás
¬ ceny pro oceněné
¬ fotogalerie
¬ loga soutěže
¬ kontaktujte nás


INFORMACE

Odešli informace o soutěži Nejlepší z realit - Best of Realty svým přátelům.
Klikni zde >>


HLEDEJ NA WEBUGENERÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
PARTNER GALAVEČERA
POŘÁDÁNO POD ZÁŠTITOU
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNER
PUBLIC RELATIONS
PRESS

¬ Napsali o souteži Best of Realty

Přehled zpráv, které byly v souvislosti se soutěží uveřejněny v domácích i zahraničních médiích. Zpracovává agentura Crest Communications.

 

12.11.2012, 10:46 - http://www.realit.cz

Projekt KOTI Hájek získal Cenu čtenářů soutěže Best of Realty

Rezidenční projekt KOTI Hájek finské developerské společnosti YIT Stavo získal v soutěži Best of Realty 2012 Cenu čtenářů mediálních partnerů. Zvítězil v konkurenci celkem 35 projektů ve všech soutěžních kategoriích. Komorní bytový dům se nachází v městské části Prahy 11 a je postaven v souladu s finskými standardy a s ohledem na životní prostředí, informoval developer.
12.11.2012, 10:45 - http://www.stavbaweb.cz

Výsledky letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty

Na slavnostním galavečeru byly včera večer v Praze v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za letošní rok. O vítězích 14. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla šestičlenná odborná porota v čele s Ing. Kamilem Kosmanem, místopředsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Vítězem letošního ročníku soutěže se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina.
12.11.2012, 10:44 - http://www.ostrava-online.cz

Soutěž Nejlepší z realit - Best of Realty 2012 má své vítěze

Ve středu 7. listopadu byly uděleny ceny za nejlepší stavby. Ceny se letos udělovaly v pěti základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře, obchodní centra a hotely.
12.11.2012, 10:42 - http://www.archiweb.cz

V Praze byly vyhlášeny výsledky soutěže Nejlepší z realit

Praha - Vítězem letošního ročníku soutěže Nejlepší z realit - Best of Realty se v kategorii bytových domů stal projekt Villa Charles z Prahy 6. Z obchodních center nejvíc zaujalo ostravské Forum Nová Karolina. ČTK to dnes sdělili organizátoři soutěže.

Prohlédněte si vítězné stavby soutěže Best of Realty 2012

Architektonická soutěž Best of Realty - Nejlepší z realit zná vítěze 14. ročníku. Vedle cen v pěti kategoriích byla udělena i Zvláštní cena poroty (získala ji obec Lipno nad Vltavou), Cena Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (Jan Světlík) a Cena čtenářů (projekt KOTI Hájek v Praze 4).
12.11.2012, 10:40 - http://magazin.e15.cz

I v krizi rostou zajímavé stavby

Praha, Ostrava a jižní Čechy zabodovaly v letošním ročníku soutěže o nejlepší dokončené nemovitostní projekty Best of Realty. V nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů vybrala odborná porota Villu Charles v Praze 6 od developera DBD Group.
15.6.2015, 19:28 - http://byznys.ihned.cz

Tohle jsou podle odborníků nejlepší projekty českého realitního trhu

Soutěž Nejlepší z realit - Best of Realty 2012 zná své vítěze. Ceny se letos udělovaly v pěti základních kategoriích: rezidenční projekty, nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře, obchodní centra a hotely.
12.11.2012, 10:37 - iMateriály

Výsledky soutěže BEST OF REALTY – NEJLEPŠÍ Z REALIT 2012

Na slavnostním galavečeru byly včera večer v Praze v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za letošní rok. O vítězích 14. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla šestičlenná odborná porota v čele s Ing. Kamilem Kosmanem, místopředsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN).
1.12.2011, 12:50 - Obchod a finance

"Best of Realty – nejlepší z realit" zná vítěze

Na slavnostním galavečeru dne 9. listopadu byly v kongresovém sále České národní banky (bývalé Plodinové burze) v Praze vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok.
1.12.2011, 12:47 - DŮM BYDLENÍ ZAHRADA

Nejlepší z realit – Best of Realty

Na slavnostním galavečeru v Praze byly v závěru minulého týdne vyhlášeny výsledky 13. ročníku prestižní soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty
strany 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
úvodo násnejlepší z realitpřihláška do soutěžepresspublikacepartneři
© 2018 BEST OF REALTY, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Nejlepší z realit - Best of Realty je registrovaná ochranná známka.