Složení poroty soutěže

Originální skleněná cena
Organizátor soutěže, společnost BEST OF REALTY, s.r.o., při přípravě soutěže úzce spolupracuje s realitními agenty, agenturami pro výzkum trhu, zástupci developerských společností, architekty, bankami, profesními sdruženími, poradenskými společnostmi a dalšími relevantními subjekty českého realitního a developerského trhu. Soutěž se již tradičně koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), sdružující významné osobnosti české developerské scény a souvisejících oborů. Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí každoročně vyhlašuje a na galavečeru předává svoje speciální ocenění - ARTN Award for Excellence.
O cenách udělovaných v kategoriích Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra, Hotely a Průmyslové a skladové areály rozhoduje odborná porota, udělující i jednu Zvláštní cenu poroty a od roku 2019 také Cenu pro environmentálně šetrný projekt.  

Složení odborné poroty pro rok 2020

 
Předseda odborné poroty 
Dr. Tomáš Drtina (Agentura Incomind) 

Odborní garanti jednotlivých kategorií
Mgr. Peter Višňovský (Lexxus) - kategorie Rezidenční projekty 
Ing. Ondřej Vlk (Knight Frank) - kategorie Nová administrativní centra, rekonstruované kanceláře
Mgr. Silvie Marešová (Colliers International) - kategorie Průmyslové a logistické areály
Dr. Tomáš Drtina (Agentura Incomind) - kategorie Obchodní centra
Mgr. Ondřej Špaček (Agentura KROKEM) - kategorie Hotely
Ing. Simona Kalvoda (Česká rada pro šetrné budovy) - kategorie Environmentálně šetrný projekt

Členové
Ing. Veronika Marková (Česká spořitelna), Ing. Lenka Kostrounová (ČSOB), Ing. Petr Zahradník (Česká rada pro šetrné budovy)